Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

QTEK8310 jako dálkové ovládání TV

armando (95)|22.5.2006 09:34
Když jsem měl iPAQ tak jsem ho používál jako dálkový ovladač na TV a DVD. Znáte někdo nějaký SW který by se dal použít do Qtek8310 aby se z něj stal dálkový ovladač.
hujer_ce4you (142)|22.5.2006 10:58
Bohuzel, i kdyz mozna nejaka app tohoto typu, ktera BEZI na Smartphone edition jiz existuje, je to prakticky neprovozovatelne. Leda, ze bys byl o televize tak 20 centimetru ... ale to uz staci natahnou ruku ne ?
Duvodem je hardware, tedy hlavne vyzarovany vykon, ktery je proste nedostatecny pro pouziti jako DO.
A pro rypalky: pokud najdete a vyzkousite nekdo program, ktery bude fungovat jako DO aspon na 3 metry, tak se prihlaste. Ja tomu venovat tyden a vic uz pro to delat neminim...
ipf (2136)|22.5.2006 11:49
[QUOTE="hujer"].... Ja tomu venovat tyden a vic uz pro to delat neminim...[/QUOTE]
To jsi teda větší lenoch než já, protože já zahodil všechny pokusy po jednom večeru :D .
bender_ce4you (63)|22.5.2006 15:07
To já to hledal na tak dlouho, dokud jsem na Modacu nenasel, ze to opravdu, ale opravdu nemjuze chodit právě kvůli tomu slabýmu výkonu. Leč kámoš s blbout P900 si telku normálně ovládádá :evil: :))
RadimK_ce4you (223)|22.5.2006 15:31
[QUOTE="hujer"]Bohuzel, i kdyz mozna nejaka app tohoto typu, ktera BEZI na Smartphone edition jiz existuje, je to prakticky neprovozovatelne. Leda, ze bys byl o televize tak 20 centimetru ... ale to uz staci natahnou ruku ne ?
Duvodem je hardware, tedy hlavne vyzarovany vykon, ktery je proste nedostatecny pro pouziti jako DO.
A pro rypalky: pokud najdete a vyzkousite nekdo program, ktery bude fungovat jako DO aspon na 3 metry, tak se prihlaste. Ja tomu venovat tyden a vic uz pro to delat neminim...[/QUOTE]

Tak tohle se presne mluvilo o Aceru n35, kdyz jeste nebyla aplikace pro DO. Rikalo se i, ze musi mit pristroj HW podporu pro IR remote, coz n35 nema. No a pak vysel Novii a hle - ovladat se daji pristroje az na 10m (osobne odzkouseno)!
RadimK_ce4you (223)|3.8.2006 11:11
Tak Novii vydala novou verzi NoviiRemote pro procesory OMAP850, ale zatim jen pro PPC. Tak snad se zanedlouho dockame verze i pro nase smartiky.
crapper_ce4you (117)|4.8.2006 00:34
Tak tak, určitě je to pro smartphony v plánu.
baronm (168)|6.9.2007 09:40
Tak co, je situace stále stejná a nebo je něco nového?
taunus (116)|9.9.2007 13:57
koukal jsem na stranky a nejak se nic nedeje,..bohuzel asi jen tak nebude:((