Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

GSM, GPS, WM5, 3,5 , bez klavesnice

Atisbusty (102)|21.5.2006 20:54
No, tak jsem se stal majitelem A636 a protoze zena zacina byt nenapadne zvidava ohledne navigace, vypada to, ze k narozeninam ji budu muset neco takoveho asi taky poridit. No ale protoze jsem jiz A636 vyzkousel, zvazjuju nakup neceho takoveho vcetne GSM a A636 bych ji dal. Jenze...neco takoveho, co ma Wifi, WM5, GSM, GPS jsem nenasel. Jedine snad ty novy HP, ale ty maj na ukor dipleje klavesnici, kteru bych stejne nepouzival. Pak jsem zas koukal na to novy MIO, ale tam mi prijde, ze ma malej diplej. Takze zkratka, hledam A636 s telefonem, ci chete-li treba Loox560 s telefonem. No vy mi rozumite :-)
dort (1212)|21.5.2006 20:56
QTEC 9000 ;) a GPS do kapsy :-)
Atisbusty (102)|21.5.2006 20:59
Stejny problem, proc sebou tahat klavesnici...uznavam, ze je to lepsi reseni, nez HP, ale furt tam je...a GPS v kapse ? Dalsi vec, co muzu ztratit
dort (1212)|21.5.2006 21:15
no řekl bych, že jsi moc náročný :-))

respektive Tvoje požadavky převyšují nabídku zařízení :cool:

uvědom si, že čím více "nástrojů" ( GPS, GSM, WI-FI atd. ) integrovaných v jednom zařízení. tím více problémů z toho plynoucích :no:
Atisbusty (102)|21.5.2006 21:19
Netuším, jak je moc systémově náročné GSM, ale vše ostatní už řekl bych bezproblémově fuguje u 520,´560, A636 atd, těch příkladů je víc. A náročný ? Dyť nebýt absence té GSm, už se to prodává. A třeba se něco takového i prodíví, jen jsem to nenašel. Tak holt počkám a počítám do půl roku takových zařízeníá bude na trhu dost. Jen v tíé době mi zas bude líto vyměnit půl roku starou 636 a manželka má narozky za měsíc. Holt smůla asi
lenivyventil (103)|21.5.2006 22:16
Tak potom je moznost este mitac mio a701 alebo eten g500 a wifi kartu s pametou. Akurat tam je zase maly display...
Atisbusty (102)|21.5.2006 22:28
Ten E-ten vypada fakt pekne. Ale presne, jaks rekl, skoda toho mensiho dipsleje a wifi, jinak uz skoro... :-) Asi jsem fakt narocnej, ale prijde mi, ze temer kazdy to pouziva jako navigaci ( vetsi diplej, GPS ), rychlou praci s dokumenty ( vetsi dipslej), obcasnemu pripoejni k netu ( wifi, bluetoot ), nemuset jeste tahat telefon by bylo fajn ( GSM ). Klavensice je vec individualni, mne prekazi. No a kdyby to jeste umelo varit kafe, nebranil bych se :-)