Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HP IPAQ rx1950- názory a zkušenosti

Mateas (73)|21.5.2006 15:27
Zdravim, chci si koupit toto PDA, ce se recenzí týče, žádná výkoná cihla to není, ale co se hudby týče ( Hudební test PDA na ce4you ) je jeden z nelepších. Pokud někdo máte již zmíněné PDA, nebo s ním máte jakékoliv zkušenosti, prosím pište, dík
Surgical (2364)|21.5.2006 16:37
Co se hudby tyce, kup si mp3 prehravac. Co se PDA tyce, kup si neco jineho...neminim to zle, minim to tak, jak to je.
Mateas (73)|21.5.2006 16:42
kdybych chtel jen poslouchat hudbu tak je asi jasny ze si koupim MP3 přehrávač, tvoje chytrá odpověď je celkem vtipná
Surgical (2364)|21.5.2006 16:52
Dobra, co jineho okrem hudby jeste chces? Nezapomen na pametovou konfiguraci 32MB RAM 64MB ROM, chybejici BT a navic je to na dnesni pomery slusnej ctvrtkilovej macek...Nevim, za jake penize ho jses schopen sehnat...posoudit pomer cena/vykon je pak krajne slozite...
Mateas (73)|21.5.2006 17:43
ja jsem si řekl o PDA k narozeninám, a tak mi dal táta 9000,- abych si koupil PDA, chtěl jsem si koupit nějaké použité se zarukou ale to táta jaksi nedovilil, tak přemýšlím mezi ACER n50 nebo IPAQ rx1950, oba jsou cenově dostupné a ještě mi zbyde na paměťovou kartu, kterou potřebuju do PDA nutně. Po nějakém tom počítání a četní recenzí atd. jsem se rozmyslel a obědnal jsem si HP, s 1GB SD kartou a sluchátky.

Jinak PDA budu používat hlavně na MP3, filmy, občas nějaké ty hry ( hlavně RPG a strategie ) no a pak na práci ( Word, a hlavně Excel ) a nakonec i na ten internet.
Zdenek Malinsky (9781)|21.5.2006 18:15
Paměť je malá, karta bude 100% potřeba, takže pokud potřebuješ BT na připojení k netu přes mobil, dá se to takto obejít (karta s BT). Otázkou zůstává, zda nevyjde levněji jiné PDA s BT.
Velikost je skvělá, je použita "krabice" od 4150, kterou jsem kdysi míval, váha je dokonce nižší (125 g) - tak nevím, co je míněno tím obratem "čtvrtkilovej macek".

Ad hudba
V testu, který jsme dělali dopadl nejlépe, ale věřím, že určitě např. vyšší model iPodu by hrál lépe (mám ho slíbený do dalšího testu, ale kdy bude je zatím ve hvězdách). Kvalita záleží i na použitých sluchátkách a kvalitě nahrávky včetně její komprimace.
Mateas (73)|21.5.2006 18:31
no tak to je jasny, ale na ipodu neni OS, takže hry a další blbinky, které zkracují čas v MHD iPod nemá, a ja jsem do PDA blázen, a co jsem měl starší HP H3870, tak ten hrál libově, a dokonce srovnatelně s iPodem mini 6GB, který jsem měl současně s PDA. Já mám rozhodnuto si koupit PDA a ne MP3 přehrávač, a HP se mi jeví jako celkem dobrá koupě za ty prachy. Jo a k internetu budu spíše používat Wifi. Na mobilu bluetooth stejne nemám:-)