Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

T-Mobile 4.0.0.21 ROM

st.tom_ce4you (365)|9.10.2003 15:04
Na serveru XDA-DEVELOPERS se objevila zminka o nove T-Mobile 4.0.0.21 ROM, nema nekdo o ni nejake informace?

Diky

st.tom
Morte_ce4you (261)|29.12.2003 13:26
Take by me zajimalo zda nema nekdo zkusenos s touhle Romkou.Chci prejit na Windows mobile2003 a zajimalo by me jaka verze Romky je nejlepsi.
Seifert (156)|29.12.2003 14:25
Tahle romka je hlavně pro T-Mobile US. Mimochodem, nejnovější je 4.01.00 (taky jí mám). Když si s tím někdo budete hrát, mám pár upozornění. Jednak, když si jí flashnete, tak už tam zpátky přes ActiveSync žádnou jinou ROMku nedostanete. (Přes kartu to ale jde, i když to neni tak jednoduchý). Druhá věc je, že součástí instalace je i radiočást, kteroužto ovšem není žádoucí instalovat (teda pokud nebydlíte v novém světě ... :-) ). Takže doporučuju vypreparovat jen soubor nk.nbf a loupnout ho do jinýho instalátoru ....

hodně štěstí ... :-)

Sajfi
Morte_ce4you (261)|29.12.2003 15:02
Tak to je teda hezky tak tu radsi instalovat nebudu nejsem v tom zase tak zbehlej.Radsi tam asi dam nejakou ve ktery neni soucasti americky radio je vubec nejaka takova?
Seifert (156)|29.12.2003 15:09
Je, vyzkoušel bych třeba 4.00.05. (není od T-mobilu) Ta se dá potom i přemlasknout zpátky původní PPC 2002.
st.tom_ce4you (365)|29.12.2003 15:15
[QUOTE="Morte"]Tak to je teda hezky tak tu radsi instalovat nebudu nejsem v tom zase tak zbehlej.Radsi tam asi dam nejakou ve ktery neni soucasti americky radio je vubec nejaka takova?[/QUOTE]

Je mozne ji nahrat jak exe soubor pres active sync tak i pres SD. Flasovani pres SD neni tak slozite. Jinak bych rozhodne doporucoval neinstalovat verzi s americkym radiem. Zkousel jsem i tu 4.00.21, ale ma spousty hovadinek od T-Mobile a moc se mi nezamlouvala. Vyzkousel jsem snad vsechny romky :) zatim nejlepsi se mi zda 4.00.11 - ta je delana primo pro HTC. Nema zadne pridavky od operatoru...
Poslete mi soukromou zpravu s mailem a ja Vam poadim jak na to.
Petr Cucka (0)|10.1.2004 00:54
Nemate nekdo zkusenosti s http://kitchen.romanweb.com/kitchen/index.php
Kterou verzi s ROM nainstalovat? Co radiova cast? Bude fungovat i u nas?
Pouzit soubor EXE. nebo pres SD kartu? Na XDA-dewelopers uvedli ze pouziti EXE byva chybove.
Seifert (156)|10.1.2004 09:13
Ne, ta radiová část u nás fungovat nebude. Osobně bych vůbec nedoporučoval to tam zkoušet dostat. S EXE jsem nikdy problémy neměl, takže tohle taky záleží na Tobě. Rádiovou část je možný instalovat tak, že CAB nakopíruješ na SD kartu, vyndáš to z kolíbky (úplně nabitý) a tu kartu tam strčíš ...

Sajfi
Magua (98)|11.1.2004 12:18
V "kuchyni" už jsem si uvařil mnoho romek a je to naprosto úžasná věc, akorát by tam mohla být k dispozici už nová romka protože .05ka už je dost dědeček :-) i přesto jí používám. Rozhodně nepoužívám exe soubor, hodněkrát mi to kleklo a pak se jen strachovat aby to šlo přes SD opravit. Takže samotnému ti je jasné, že když si to upgradneš z SD rovnou vyhneš se těm komplikacím. Já to přehrával kolikrát i desetkrát denně a zkoušel jsem všechno možný uvařit než jsem byl spokojen :-) ale to stejně nikdy nebudu... Radiovou část 6.24.01 jsem zkusil i přesto že jsem věděl že tu nefachá tak jsem nevěřil a ona fakt nefachá :-)))) tak jsem se vrátil ke staré dobré 4.21 a myslím že není důvod mít nějakou jinou - lepší stejně vlastně ani neni :-) ZÁVĚR: hurá do vaření - doufám že se jeden z nás brzy objeví v pořadu prima vařečka na primě :-))))