Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

jak mazat sms na Variu

tazz1 (680)|21.5.2006 09:12
preji vsem krasne rano,
jen by me zajimala jedna takova vec. Mam prijato cca 150 SMSek. Ted bych je chtel smazat. Musim rucne a postupne nebo existuje neco jako smazat vse ci moznost je vsechny oznacit a posleze smazat?
Podobne budu muset smazat i odeslany, kterych mam priblizne stejny pocet a po jedne ci po nekolika, ktere oznacim na displeji se mi vubec nechce :D
TheMelin (1642)|21.5.2006 10:10
A co tahnout stylusem od prvni k posledni, nebo naopak? Tak je vsechny oznacis a das smazat. Proste jako kdyz oznacujes text v dokumentu ;)
tazz1 (680)|21.5.2006 10:23
Ale to je presne to co jsem rikal. Vopruz a i docela nepresny. Delam to tak,ze oznacim vsechny na displeji a pak znova a znova. Ale doufal jsem, ze existuje nejake elegantnejsi reseni, treba neco jako ctrl+a na kompu
Quattro (28)|21.5.2006 11:26
Přesně jak psal TheMelin - Tapneš na první a pojedeš až úplně dolů a pak dáš smazat. Jestli je tenhle způsob opruz a nepřesný, tak to teda nevim co je pro tebe pohodlná práce na PPC... :)
Standa_ce4you (380)|21.5.2006 11:45
Ještě by měla být jedna (pohodlnější) možnost: v inboxu klikni na Menu - Tools - Clear "Text Messages" a odsouhlas to. Ale smaže to SMS v Inboxu i v Sent Items.
tazz1 (680)|21.5.2006 12:01
Diky Stando, presne o to mi slo. No ono je opravdu vopruz, kdyz jedes pres 150 smsek a nekolik displeju. Jednou treba nechtene zvednes stylus nebo se netrefis (kdyz se spickou tisnis ve spodni casti displeje) a muzes to cele opakovat.

Spis jsem myslel, jestli treba neexistuje nejaka zkratka nebo tak neco. Placnu, dvakrat za sebou tuknu na nejake misto a oznaci se vse nebo tak neco.
phaeton_esc (261)|21.5.2006 13:47
otázkou zůstává proč je vlastně mazat, když se jich tam vejde neomezeně? :):cool:
Zdenek Malinsky (9781)|21.5.2006 13:52
..a nebo důležité archivovat a ostatní balast průběžně promazávat ;)
Standa_ce4you (380)|21.5.2006 14:03
[QUOTE="phaeton_esc"]otázkou zůstává proč je vlastně mazat, když se jich tam vejde neomezeně? :):cool: [/QUOTE]
Protože třeba existují SMS, které by nikdo neměl vidět (vím, existuje heslo), protože nemíním mít Inbox zabordelený, apod. apod. apod.
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]..a nebo důležité archivovat a ostatní balast průběžně promazávat ;) [/QUOTE]
A proč zbytečně průběžně promazávat, když můžu jednoduše smazat vše nepotřebné naráz...

:) :cool: ;)
ElSoft (1244)|21.5.2006 15:21
také jde kliknout na první zprávu od které chci začít mazat, na vyrtuální klávesnici stisknout Shift, pak kliknout na poslední zprávu kterou chci smazat a vse mezi mám označené;)
tazz1 (680)|21.5.2006 15:32
Jj, to je presne ono, to se mi libi. Tusil jsem, ze musi existovat nejaky hromadny oznaceni bez toho, abyc musel po zpravach jet stylem :D
Mem__ce4you (485)|21.5.2006 16:17
[QUOTE="Tazz1"]Ale doufal jsem, ze existuje nejake elegantnejsi reseni, treba neco jako ctrl+a na kompu[/QUOTE]
Mno a to samozrejme taky jde, opet na klavesnici (SW/HW) stisknout Ctrl a pote A ;-)