Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

gumový krytky na konektory u Varia

Bongoman (69)|20.5.2006 12:14
Pěkný sobotní poledne.

Mám takovej dotázek. Je někde možná koupit gumový (popř.silikonový) krytky na spodní konektor sluchátek (jacka) + miniUSB a na vrchní konektor karty u Varia nebo Q9100. Prostě jako ochranu přéd prachem, nečistotama a popř. i vlhkostí. Něco obdobnýho jako má třeba Sony Ericson u K750i jako kryt na kartu (samozdřejmě tam to je napevno)...

Díky moc
janstik_ce4you (124)|20.5.2006 16:26
tak to bych jse divil,kdybys něco sehnal.Ono ani originály na jiné zařízení od htc neseženeš a když budeš mít štěstí,tak jsi připrav pár stovek.
Bongoman (69)|20.5.2006 16:54
Nemyslel jsem přímo originál. Spíš jen to že malej jack na sluchátka je docela rozšířenej, miniUSB teď už taky a něco v šířce miniSD snad taky. Rozhodně jsem nečekal originál nebo podobně. Prostě jen to že jsou všechy tyhle věci docela rozšířený, tak jestli už někdo něco takvoýho neviděl.
vasco[CZ] (14)|22.5.2006 15:11
Na tu krytku pro jack se poptej v nějakém servisu Motoroly, protože kdysi jsem měl Motorolu Timeport P7389 a tam byl malý jack a byla v něm gumová krytka. A tak mě napadá, že Motoroly teď používají i miniUSB, tak by tam mohli mít i něco na něj...