Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

N560 + WiFi - jak to rozhejbat

erazer2k5 (55)|18.5.2006 23:47
Pokud nekdo muze napsat prosim mensi navod na to, jak rozhybat pripojeni WiFi napr. nekde k hotspotu, tak sem s tim prosim. Uz si pripadam jako totalni idiot. E2C je naprsto k nicemu. Rad bcyh vedel, zda existuje nejaka nativni podpora primo v OS.

Nekdo psal, ze staci pustit WiFi pres ikonu zemekoule vpravo dole, pak Nastaveni > Pripojeni > Sitove karty a tam se objevi AP. Nic takoveho se ale nedeje.

Po pripojeni pres E2C se spravne z AP skrze DHCP nacte IP, ale stejne po pusteni IE tam porad skace hlaska 'Cannot connect with current connection ..'.

Uz jsem z toho fakt rozhozenej, jak to nejde nastavit.

Dik vsem.
BartT_ce4you (2)|19.5.2006 00:13
A jakou mas verzi E2C? Me osobne pomohl update na verzi 3.03 1131. Po nem se to zacalo chovat +- normalne, pred nim jsem se ani zaboha nepripojil napr. k siti zabezpecene WPA-PSK, prestoze mi to pridelilo spravne IP adresy apod., tak nejak neproudila zadna data ...

Vyse zmineny update je ke stazeni ZDE.

Sice tato verze ma k dokonalosti jeste hodne daleko, nicmene se o ni da rict ze mi s ni vicemene vse funguje.
Ferry_CZ (49)|19.5.2006 00:15
zalezi jestli nastavis tusim ze v Nastaveni\Sitove karty a tam zvolit, zda se pripojujes k internetu a nebo do prace, kdyz mas nastaveno k internetu tak to nechodi, kdyz das do prace, tak IE prohlizec bezi
erazer2k5 (55)|19.5.2006 18:06
BartT: tenhle update jsem daval, mam pocit, ze se to s nim chova lepe a ma to vetsi snahu se pripojit, ale jinak tu zustava stejne hroznej program jako pred tim.

Ferry_CZ: dik za voditko, zkusim to - ale ta logika, ach boze, kdo to vymyslel.
mcalbi (62)|22.5.2006 09:28
Já vůbec E2C nepoužívám. Prostě jen zapnu wifi a chvilku počkam než si získá informace o okolních sítí.Pak kliknu na nastavení síťové karty a kouknu se na okolní síťe. Pak stačí jen kliknout a dát připojit. E2C jsem nějak neroschodil.
uzivatel_oldd (180)|22.5.2006 12:07
No ja mam tuhle zkusenost, E2C bez updatu ma docela dobrou vyhledavaci schopnost na site, ale pripojeni na ne nic moc. Taky se me stalo, ze mi nejakym zahadnym zpusobem zmizela zalozka Wireless v Connections menu a to naporad, vubec nevim proc, vyresil to HR. Tam si z prehledem urcis na co se pripojovat, ale taky to neni buhvi co. Docela me stve ze si tam nemuzes urcit nejaka pravidla pro vyber site na kterou se pripojit(mozna to jde, ale nevim jak). Docela slibne vypadal programek Hitchhiker, ale ten mi na wm5 nechodil na 100% je to totiz beta a tak se problemy dali ocekavat, takze shrnuto potrzeno se musim spokojit s pripojovanim co nabizi os mozna nekdy do budoucna prejdu na neco jineho, ale zatim to nevypada.
erazer2k5 (55)|22.5.2006 19:39
[QUOTE="mcalbi"]Já vůbec E2C nepoužívám. Prostě jen zapnu wifi a chvilku počkam než si získá informace o okolních sítí.Pak kliknu na nastavení síťové karty a kouknu se na okolní síťe. Pak stačí jen kliknout a dát připojit. E2C jsem nějak neroschodil.[/QUOTE]

- v nastaveni sitove karty zadne okolni site nevidim ...

[QUOTE="Snehulak"]No ja mam tuhle zkusenost, E2C bez updatu ma docela dobrou vyhledavaci schopnost na site, ale pripojeni na ne nic moc. Taky se me stalo, ze mi nejakym zahadnym zpusobem zmizela zalozka Wireless v Connections menu a to naporad, vubec nevim proc, vyresil to HR. Tam si z prehledem urcis na co se pripojovat, ale taky to neni buhvi co. Docela me stve ze si tam nemuzes urcit nejaka pravidla pro vyber site na kterou se pripojit(mozna to jde, ale nevim jak). Docela slibne vypadal programek Hitchhiker, ale ten mi na wm5 nechodil na 100% je to totiz beta a tak se problemy dali ocekavat, takze shrnuto potrzeno se musim spokojit s pripojovanim co nabizi os mozna nekdy do budoucna prejdu na neco jineho, ale zatim to nevypada.[/QUOTE]

- Wireless zalozku tam taky nevidim

At tak ci tak, zkusil bych vas poprosit o shlednuti natipanych obrazovek, jestli tam neco nechybi. Priznam se ze na normalnim PC delam roky a nemam problem, ale tohle je moje prvni PDA a pripadam si jako magor ...


uzivatel_oldd (180)|22.5.2006 20:41
promin mel sem na mysli network cards nikoliv connection. Moje chyba, nemel sem to pred ocima. :?

Pro Wifi pripojeni je jedine dulezite nastaveni ve LOOX WLAN WIRELESS ADAPTER, ale pouze tehdy pripojujes-li se na konkretni znamou sit bez DHCP nebo v adhoc rezimu. Jinak by to melo behat bez jakekoliv zmeny nastaveni.
valep (19)|22.5.2006 21:00
Já s tím taky problém s připojením k síti nemám. Tapnu na ikonu, dám zapnout WIFI a hned se mi to připojí. Podotýkám že se jedná o moji domácí sít. Jinde jsem to nezkoušel. Mám ale jiný problém. Občas se mi stane, že se wifina nemůže připojit. V sítových kartách sice připojení vidím, jen mi to píše že je nedostupné. Pomůže jedině vytáhnout router ze zdi a zase zapnout. Nevíte kde by mohla být chyba?
Díky za radu
Bobanovicz (511)|22.5.2006 23:25
[QUOTE="erazer2k5"]

At tak ci tak, zkusil bych vas poprosit o shlednuti natipanych obrazovek, jestli tam neco nechybi.
[/QUOTE]

Ano chybí...je to záložka "Bezdrátová síť" má být vedle "Síťové adaptéry", u tebe je to ta třetí obrazovka se seznamem síťových adaptérů. Tato záložka mi zmizela poté co jsem začal používat E2C a náhodně se objevovala (hlavně po úspěšném připojení k AP) a zase mizela, po HR jsem E2C radší vůbec nespustil, je v podstatě k ničemu a od té doby ji mám tam kde má být.
Už v jiné diskuzi tady jsem doporučoval E2C vůbec nepoužívat, nepřináší nic co v systému už není a naopak jsem měl s jeho používáním jen problémy.


mcalbi (62)|23.5.2006 08:01
[QUOTE="valep"]Já s tím taky problém s připojením k síti nemám. Tapnu na ikonu, dám zapnout WIFI a hned se mi to připojí. Podotýkám že se jedná o moji domácí sít. Jinde jsem to nezkoušel. Mám ale jiný problém. Občas se mi stane, že se wifina nemůže připojit. V sítových kartách sice připojení vidím, jen mi to píše že je nedostupné. Pomůže jedině vytáhnout router ze zdi a zase zapnout. Nevíte kde by mohla být chyba?
Díky za radu[/QUOTE]
To se mi stávalo u iPAQu, prostě mi to nechodilo nebo to padalo.
Udělal jsem rezet touteru a vše znova nastavil. A pak vše fungoalo, bohužel jsem musel resetovat všechny routery kde jsem se připojoval, ale pak bez problémů.
erazer2k5 (55)|23.5.2006 10:18
Snehulak: diky za info

[QUOTE="Bobanovicz"]Ano chybí...je to záložka "Bezdrátová síť" má být vedle "Síťové adaptéry", u tebe je to ta třetí obrazovka se seznamem síťových adaptérů. Tato záložka mi zmizela poté co jsem začal používat E2C a náhodně se objevovala (hlavně po úspěšném připojení k AP) a zase mizela, po HR jsem E2C radší vůbec nespustil, je v podstatě k ničemu a od té doby ji mám tam kde má být.
Už v jiné diskuzi tady jsem doporučoval E2C vůbec nepoužívat, nepřináší nic co v systému už není a naopak jsem měl s jeho používáním jen problémy.[/QUOTE]

Diky, konecne se mam ceho chytit, uz jsem si vazne pripadal jak vul a ted clovek zjisti, ze mu tam chybi ta kriticka aplikace. Bohuzel jsem zkousel delat HR (power button + reset) a neobjevilo se to. Tak nevim, jeste to zkusim pokoumat. Ten E2C bych nejradsi uplne odebral, ale to asi nejde ...
uzivatel_oldd (180)|23.5.2006 10:26
Kdyz me ta zalozka zmizela delal se HR do factory settings nevim jestli ti to pomuze, ale je dost mozne ze to budes muset udelat tez.
erazer2k5 (55)|23.5.2006 10:39
[QUOTE="Snehulak"]Kdyz me ta zalozka zmizela delal se HR do factory settings nevim jestli ti to pomuze, ale je dost mozne ze to budes muset udelat tez. [/QUOTE]

Asi ano, budu to muset zkusit. Prijde mi to teda silne nelogicke, aby mi mizela systemova soucast podle nalady, ale asi se s tim budu muset smirit a hlavne uz nikdy nezapinat E2C ...
Bobanovicz (511)|23.5.2006 14:07
[QUOTE="erazer2k5"]

Bohuzel jsem zkousel delat HR (power button + reset) a neobjevilo se to. Ten E2C bych nejradsi uplne odebral, ale to asi nejde ...[/QUOTE]

HR jsem myslel úplně, tzn. s kalendářem. E2C neodeberes ten je v ROM.
Udělej kompletní HR a nepouštěj E2C.
xmike_ce4you (183)|23.5.2006 16:04
ak máte schovanú tú záložku s wifi sieťami, spustite E2C, podržte stylus nad ikonou WIFI a odškrtnite všetky nastavenia. Softreset a malo by to šlapať.
erazer2k5 (55)|23.5.2006 20:12
[QUOTE="Bobanovicz"]HR jsem myslel úplně, tzn. s kalendářem. E2C neodeberes ten je v ROM.
Udělej kompletní HR a nepouštěj E2C.[/QUOTE]

Diky moc za rady, konecne se mi tam ta zalozka Wireless Networks zobrazila. Ted uz zacala WiFi slapat.

Jenom si tak rikam, co bych delal, kdybych nahodou ja nebo nekdo jinej spustil znovu E2C. Hard-reset se mi priste moc davat zrovna nechce ...

Tohle teda panove od FSC nejak nedotahli.


xmike: toto bohuzel nepomohlo, skutecne jen HR.
xmike_ce4you (183)|23.5.2006 20:26
Hm, potom by možno ešte pomohlo tam, kde máte profily Work a Internet, odstrániť profil E2C. Na mojej C550 som mal tento istý problém a ten môj postup mi pomohol.
Bobanovicz (511)|23.5.2006 21:37
[QUOTE="erazer2k5"]

Jenom si tak rikam, co bych delal, kdybych nahodou ja nebo nekdo jinej spustil znovu E2C.[/QUOTE]

Schovej si zástupce do jiné složky a nebo ho smaž.
mcalbi (62)|24.5.2006 12:18
Když jsem si přines domu looxika tak jsem se hned připojil přes E2C.Pak to začlo padat, tak jsem ho přestal používat. No a samozřejmně jsem tam záložku bezdrátové sítě neměl.Ale nějakým zázrakem mi tam záložka naskočila.Aniž bych musel dělat reset.
erazer2k5 (55)|24.5.2006 22:19
[QUOTE="Bobanovicz"]Schovej si zástupce do jiné složky a nebo ho smaž.[/QUOTE]

Dobrej napad, to udelam, dik.

Co ted ale jeste resim je celkova neochota DHCP mi pridelovat u LOOXe IP adresu. Spis mi ji neda nez da a pritom u notebooku to funguje vzdy na poprve ... nechapu.
uzivatel_oldd (180)|25.5.2006 10:22
kdyz uz si nakousl to pridelovani IP adres, neporadil by mi nekdo jak zaridit aby mi
pri pripojeni na moje PC (adhoc rezim) pridelil automaticky urcitou statickou adresu. Moje PC totiz nema DHCP.
cyrilsvet (56)|25.5.2006 11:26
Statickou adresu si prece lze nastavit na PDA...
beecher (9270)|25.5.2006 11:59
Je potreba pouzit nejaky DHCP server... Na domaci pouziti je treba dobre DHCP Turbo...
beecher (9270)|25.5.2006 12:00
[QUOTE="cyrilsvet"]Statickou adresu si prece lze nastavit na PDA...[/QUOTE]To sice ano, ale pokud se pohybuji mezi nekolika WiFi sitemi, kde jednou je to tak, jednou tak, je lepsi doma ustoupit a pouzivat nejaky DHCP server... ;)
uzivatel_oldd (180)|25.5.2006 12:00
[QUOTE="cyrilsvet"]Statickou adresu si prece lze nastavit na PDA...[/QUOTE]
To ano ale kdyz si nastavim statickou IP, tak mi nebudou chodit verejne AP s DHCP, nebo se snad pletu?
cyrilsvet (56)|25.5.2006 12:16
No a na to je dobry zatracovany FSC e2C. Tam se daji nastavit ruzne profily pro ruzne AP, vcetne ruznych zabezpeceni, statickych adres i DHCP, VPN, proste vsechno. Urcite to jde nastavit i primo v PDA, ale pripada mi to v e2C prehlednejsi. Proste si vyberu profil kam se chci pripojit a hotovo. A pamatuji se jak jsem bojoval s tim, kdyz jsem prechazel na iPAQu z pripojeni pres bluetooth/GPRS zpet na Wifi, ze jsem si nikdy nebyl jisty, jak to spravne udelat. V e2C je to jednoduche. Nasel jsem tam jediny zadrhel - u AP s WEP kryptovanim funguje pouze prvni WEP klic (ac tam maji 4) - overeno komunikaci se supportem, mozna pry v pristi verzi...kdybyste tedy na to nekdo narazil jako ja (potreboval jsem klic c. 3) a nevedeli proc to nechodi. Takze e2C je jedna z moznosti jak to co potrebujes elegantne udelat.
erazer2k5 (55)|25.5.2006 22:21
[QUOTE="Snehulak"][QUOTE="cyrilsvet"]Statickou adresu si prece lze nastavit na PDA...[/QUOTE]
To ano ale kdyz si nastavim statickou IP, tak mi nebudou chodit verejne AP s DHCP, nebo se snad pletu?
[/QUOTE]

To se nepletes, musel bys to pak rucne vyhodit tu statickou adresu a prepnout na pridelovani od DHCP.

Urcite bych si na NB byt tebou pustil nejaky DHCP server (jak zminuje beecher) s tim, ze bych bud rozsah pridelovanych adres omezil jen tak, aby vzdy dal tu jedinou co chces a nebo to jde mozna pridelovat i na zaklade MAC adresy protejsku - ale to je teorie, to jsem nezkousel ...
britva (27)|26.5.2006 16:08
Ja som skusal pripojit moje PDA na router ktory mam doma a je na nom DVD player a 2 notaky,ale nepodarilo sa mito.

S pda sa pripojim na akukolvek siet wifi co je u nas,ale na moj router nie, a to som pozeral aj po inych forach.

Zadrhel je ze router mam bez kodovania a bez zabezp. protokolov.
Akorat ma pevne ip adresy a nepouzivam DHCP.

Ak by niekto mohol poslat nejaky postup a este by som ho neskusal tak by som skusil a dal ten postup aj tuna.

britva
xmike_ce4you (183)|26.5.2006 19:10
nemôže byť, že by ten router pracoval len v g režime?
britva (27)|26.5.2006 19:46
Mam OVISLINK WL1000R.

A rozbehal som na nom hocico co ma wifinu,ale pda nie.

:?

britva
uzivatel_oldd (180)|26.5.2006 23:11
nevim jestli uz nejsem hodne OT, kdyztak me presunte jinam.

Mam problem s tim Turbo DHCP na PC, na PDAcku se mi porad prideluje 169.254.124.239 maska 255.255.0.0 smrdi to activesyncem. Vubec nevim jak zjistit ze DHCP server bezi tak jak ma(daemon urcite bezi). Nastavil sem tam ten scope s rozsahem ip, ktery bude pridelovat a infinite lease. Pokousel sem zadavat i restrikce na MAC, ale i bez nich to nefacha. Kde se stala chyba? Vim, ze poradit bude asi tezky jelikoz chyba nebo spatne nastaveni muze byt prakticky kdekoliv, ale mozna nekdo razil stejnou cestu a jiz prozrel ve svetle poznani.

Dik moc
erazer2k5 (55)|26.5.2006 23:48
[QUOTE="Snehulak"]nevim jestli uz nejsem hodne OT, kdyztak me presunte jinam.

Mam problem s tim Turbo DHCP na PC, na PDAcku se mi porad prideluje 169.254.124.239 maska 255.255.0.0 smrdi to activesyncem. Vubec nevim jak zjistit ze DHCP server bezi tak jak ma(daemon urcite bezi). Nastavil sem tam ten scope s rozsahem ip, ktery bude pridelovat a infinite lease. Pokousel sem zadavat i restrikce na MAC, ale i bez nich to nefacha. Kde se stala chyba? Vim, ze poradit bude asi tezky jelikoz chyba nebo spatne nastaveni muze byt prakticky kdekoliv, ale mozna nekdo razil stejnou cestu a jiz prozrel ve svetle poznani.

Dik moc[/QUOTE]

Ta podobna IP adresa co uvadis vyse se mi na PDA objevuje, kdyz vyprsi timeout pro prideleni IP adresy od DHCP serveru a stava se mi to dost casto. Jak uz jsem driv psal, s notebookem dostanu adresu od stejneho DHCP hned. Nedokazu ale poradit v cem je zadrhel. Mel bys to taky vyzkouset jeste s jinou masinou, nejlepe s PC namisto PDA, abys zjistil kde je chyba. Tu ale obavam se najdes na N560, protoze se mi to cele kolekm siti na tehle masince moc nelibi a chova se to divne.
uzivatel_oldd (180)|7.6.2006 13:29
no trochu sem s tim turbo dhcp pokrocil, ale stale to nefacha. V logu se da vypozorovat, ze dhcp server prizazuje ip adresu na danou MAC adresu, ale pda ji neprijme nebo minimalne nenastavi je tam porad ta 169.254.124.239 maska 255.255.0.0. Chtelo by to nejakej podrobnejsi log primo z pda.

Nejakej napad jak to prostouchnout?

Firewall sem mel vypnutej.

Lolek_ce4you (68)|7.6.2006 14:00
když už se tu diskutuje o wifi. připojení k netu mi chodí výborně ale mam takový dotaz. když mam na svém PC wifi dá se nějak přenést soubor z PC do PDA? Wifi na PC používam pouze pro PDA kuli internetu a nemam ji nijak nastavenou. Prostě mi modem vysílá rovnou signál stejně jako ho pouští do kabelu ale v PC neni i wifi ani zmínka
erazer2k5 (55)|8.6.2006 09:46
[QUOTE="Snehulak"]no trochu sem s tim turbo dhcp pokrocil, ale stale to nefacha. V logu se da vypozorovat, ze dhcp server prizazuje ip adresu na danou MAC adresu, ale pda ji neprijme nebo minimalne nenastavi je tam porad ta 169.254.124.239 maska 255.255.0.0. Chtelo by to nejakej podrobnejsi log primo z pda.

Nejakej napad jak to prostouchnout?

Firewall sem mel vypnutej.

[/QUOTE]

Ja ti vazne doporucuji prozkouset to namisto s PDA s notebookem, protoze u tohodle PDA clovek nevi kde je zakopanej pes a zbytecne se s tim trapis ...
erazer2k5 (55)|8.6.2006 09:47
[QUOTE="Lolek"]když už se tu diskutuje o wifi. připojení k netu mi chodí výborně ale mam takový dotaz. když mam na svém PC wifi dá se nějak přenést soubor z PC do PDA? Wifi na PC používam pouze pro PDA kuli internetu a nemam ji nijak nastavenou. Prostě mi modem vysílá rovnou signál stejně jako ho pouští do kabelu ale v PC neni i wifi ani zmínka[/QUOTE]

Pres total commandera jsem si normalne namapoval sitovou jednotku a bezelo to, browsil jsem po druhym PC s nasdilenym diskem ...
uzivatel_oldd (180)|8.6.2006 09:58
no problem je ze ja proste JINY zarizeni nez to PDA nemam.

Lolek_ce4you (68)|11.6.2006 18:19
[QUOTE="erazer2k5"][QUOTE="Lolek"]když už se tu diskutuje o wifi. připojení k netu mi chodí výborně ale mam takový dotaz. když mam na svém PC wifi dá se nějak přenést soubor z PC do PDA? Wifi na PC používam pouze pro PDA kuli internetu a nemam ji nijak nastavenou. Prostě mi modem vysílá rovnou signál stejně jako ho pouští do kabelu ale v PC neni i wifi ani zmínka[/QUOTE]

Pres total commandera jsem si normalne namapoval sitovou jednotku a bezelo to, browsil jsem po druhym PC s nasdilenym diskem ...[/QUOTE]

No jo ale když dám připojit sítovou jednotku tak musim to PDA najít že? Ale já v PC o wifi síti nemam ani zmínku. PC a wifi prostě neví!!!!!
Bobanovicz (511)|11.6.2006 18:30
[QUOTE="Lolek"]PC a wifi prostě neví!!!!! [/QUOTE]

Pěkný výraz...PC nemusí o WiFi nic vědět, stačí, že je PDA ve stejné síti jako PC, jestli o sobě ví, jak ty tomu říkáš stačí vyzkoušet příkazem ping.
WiFi je pouze technologie k propojení sítě a ne něco jako další síť.
cr4ppy (14)|13.6.2006 01:28
PROSIM POMOC!!!!

uz fakt nevim co mam delat vsechno jsem to tu prolezl a wifi mi stejne nejede... potrebuju se s tim dostat na hotspoty ve meste ktery jsou pro vsechny takze nepotrebujete zadny klice ani nic jinyho...

e2c jsem regnul a vychozi profil nastavil takto...

zalozka obecne:
nazev pripojeni - hotspot
overovani - otevreny
sifrovani - zadne
zaskrnuto Vsechny SSID

zalozka VPN:
nastaveno ---

zalozka TCP/IP:
Pouzivat adr. IP pridel. serverem
zaskrtnuto Povolit APIPA adresy

zalozka servery:
Pouzivat adr. IP pridel. serverem

zalozka proxy server:
pouze zaskrtnuto Tato sit se pripojuje k internetu


takze vsechno jsem ulozil a click na connect... ejhle oznameni mi pise status connected, ssid je taky napsany a ip pridelena... jenze ikona dvou pocitacu (wisbar) nahore neni zelena jako byva kdyz mam net pres kolibku a kdyz zapnu ie tak mi napise ze s timto nastavenim se nelze pripojit atd atd...

pouzivam E2C build 1131
N560

diky za vsechny rady uz jsem z toho jeliman :(
xmike_ce4you (183)|13.6.2006 03:28
No, ideálne je nepoužívať E2C, ale to asi nechceš. A po akože pripojení vypínaš E2C? alebo len minimalizuješ? pretože ono musí bežať na pozadí.
cr4ppy (14)|13.6.2006 09:53
chci ho pouzivat protoze se pohybuju mezi vic wifinama kde je pevny ip a nechci to porad nastavovat a resetovat... HR taky delat nebudu kvuli te zalozce... hitchhiker nejede a pocketwinc taky ne takze prosim jenom o rady s E2C... je mi uplne jedno jestli si to zminimalizuju nebo se to bude vypinat to fakt neresim... chci jenom vedet toto:

co mam udelat aby mi fungoval pIE po tom co se pripojim a pise mi to veci uvedene vyse (state: connected atd)

zatim mi to pripada jako by se tam porad snazil jit pres telefon...

diky
cr4ppy (14)|15.6.2006 02:23
vidim ze odpoved tedy nezna nikdo... asi...

zeptam se teda jinak...

JAKY PROGRAM POUZIT PRO POHYB MEZI VICE WIFI SITEMI ABYCH SI MOHL NASTAVIT PROFILY A NEMUSEL TAK PO KAZDE ZMENE IP ADRESY V ZALOZCE WIRELESS RESTARTOVAT PDA?

diky
beecher (9270)|15.6.2006 14:12
Co IP Dashboard?

BTW Pokud zmenite IP adresu WiFi adapteru, tak nemusite zarizeni resetovat, staci vypnout a zapnout WiFi...
beecher (9270)|17.6.2006 18:25
Takze ted jsme na srazu prisli na to, ze pokud jste uz nekdy omylem pouzili E2C, tak staci, kdyz se PDA prepne do rezimu letadlo pres ikonu pripojeni v horni liste. Pak po zapnuti WiFi pres ikonu v systrayi vse funguje, jako kdyby tam E2C nebyl. Dokonce se tam objevi v Start->Nastaveni->Pripojeni->Sitove karty zalozka s dostupnymi bezdratovymi sitemi v okruhu.

Hope this helps.
cr4ppy (14)|17.6.2006 23:18
no at prepinam jak prepinam tak to tam furt neni :(
pslany (130)|17.6.2006 23:41
mi se to pripojuje, diky za tip
cr4ppy (14)|18.6.2006 14:54
[QUOTE="beecher"]Takze ted jsme na srazu prisli na to, ze pokud jste uz nekdy omylem pouzili E2C, tak staci, kdyz se PDA prepne do rezimu letadlo pres ikonu pripojeni v horni liste. Pak po zapnuti WiFi pres ikonu v systrayi vse funguje, jako kdyby tam E2C nebyl. Dokonce se tam objevi v Start->Nastaveni->Pripojeni->Sitove karty zalozka s dostupnymi bezdratovymi sitemi v okruhu.

Hope this helps.[/QUOTE]



muzes to nejak podrobne popsat??? fakt se mi to nejak nedari...

tapnu ikonu dam zapnout mod letadla, kdyz na ni tapnu tak je opravdu zaply... potom pres systray zapnu wifi mrknu do nastaveni a bezdratove site tam zalozku furt nemam :(
vasekv_ce4you (36)|18.6.2006 21:04
Taky se připojuji s prosbou jak na to - když jsem diář koupil tak jsem se připojil na jakoukoliv sít wifi, pak jsem spustil E2C a od té doby se připojím maximálně přes telefon - rozběhat wifi když se mi do HR moc nechce.