Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Důležitý update pro MSN Messenger pro Pocket PC či Smartphone

Pavel Koza (4761)|8.10.2003 13:51
Pokud na svém Pocket PC či Smartphone používáte komunikační program MSN Messenger, měli byste zbystřit - pokud si nestáhnete a nenainstalujete nejnovější verzi programu, po 15. říjnu už si moc nepokecáte. Tímto datem počínaje bude přístup všemi předchozími verzemi MSN Messengera zakázán, prý z důvodu nutných bezpečnostních úprav. Nuže nezbývá nic jiného než začít stahovat...

Klikněte zde pro další informace a přímé linky
Hombre_ce4you (113)|9.10.2003 07:10
»Používáte MSN Messenger na mobilních zařízeních?«

Prozatim jen na PC. Aaaale az se dostanu k XDA II ...... ;)

Prozatim se tu da ›predobjednat‹ jenom MDA II
Martas_ce4you_oldd (13)|23.10.2003 17:50
odkazPleas !sweb.cz/novotny_martin/Martas[EMAIL=novotny_martin@seznam.cz]novotny_martin@seznam.cz[/EMAIL]
  • Nemohu se doklikat k odkazu na stazeni upgrade messengeru pro Smartphone. Porad me to hazi na Orange a ja mam od Eurotelu. A nevim, zda to jde upgratovat prez telefon, nebo to musim stahovat a instalovat prez comp. PLEAS HELP. Diky. Messenger uz mi nefachuje. Ahoj. Martas.
:mad:
Martas_ce4you_oldd (13)|23.10.2003 17:51
odkazPleas !sweb.cz/novotny_martin/Martas[EMAIL=novotny_martin@seznam.cz]novotny_martin@seznam.cz[/EMAIL]
  • Nemohu komunikovat! Ahoj. Martas.
:mad:
    Martas_ce4you_oldd (13)|23.10.2003 17:52
    odkazPleas !sweb.cz/novotny_martin/Martas[EMAIL=novotny_martin@seznam.cz]novotny_martin@seznam.cz[/EMAIL]
    • Neexistuje verze ICQ pro Smartphone od Eurotelu? Nebo nainstalovat Java, aby se dalo pouzivat mnozstvi aplikaci pro javu? Ahoj. Martas.
    :mad:
    crystali (8)|27.9.2004 11:59
    Jsem asi jeden z těch pomalejších, ale nedaří se mi nainstalovat MSN do mého MDA I. Provedl jsem i upgrade, ale stále nic. Při snaze se přihlásit k službě se tále jen přihlašuji a po nějeké době mě Messenger vyhodí.Prosím o radu jak na to: :?
    Pavel Koza (4761)|27.9.2004 12:13
    Tahate ten upgrade z teto stranky?
    crystali (8)|27.9.2004 12:30
    [QUOTE="Pavel Koza"]Tahate ten upgrade z teto stranky?[/QUOTE]

    Tak bohužel nepomohlo ani tohle.
    Jirka CBX (17)|13.11.2004 12:55
    [QUOTE="Pavel Koza"]Pokud na svém Pocket PC či Smartphone používáte komunikační program MSN Messenger, měli byste zbystřit - pokud si nestáhnete a nenainstalujete nejnovější verzi programu, po 15. říjnu už si moc nepokecáte. Tímto datem počínaje bude přístup všemi předchozími verzemi MSN .....[/QUOTE]
    Tak i přes to,že jsem nestahoval novou verzi,tak jsem si pokecal na starý verzi.Asi 10.11.Vše běželo v poho.Nic se nesekalo.Takže asi jen nějaká kachna.;)
    ArnieX (272)|13.11.2004 18:38
    mam to stazeny a kdo to chce tak mozna poslu a pak at to da nekam na FTP a ma to asi jenom 5 MB ale nechci to posilat 50 lidem tak ale mam to napiste na [EMAIL=wolf-d@quick.cz]ArnieX[/EMAIL]:yes: