Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

konflikt při synchronizaci.

Gwyn (18)|18.5.2006 09:51
Vidím, že je to celkem častý problém, ale bohužel jsem v historii nenašel řešení na můj problém :((

So:
Mám FS N560 (WM5) a ActiveSync 4.1

Chtěl jsem do PDA dostat nějaké soubory (fonty), tak jsem je zkopíroval na PC do složky, která se synchronizuje s PDA.

Po synchronizaci jsem ty soubory v PDA přesunul na jiné místo a v adresáři v PC pro synchronizaci jsem je smazal.

Od té doby ActiveSync při každé synchronizaci řve, že mám ve Files nevyřešené problémy.

Pokud dám Resolve items....tak mi ActiveSync hlásí, že nemůže do PDA zkopírovat právě ty soubory, které jsem smazal.

Pokud dám detail na files, ty soubory určené pro synchronizaci tam ani nejsou napsany.
Zkoušel jsem je zpátky zkopírovat do synchronizačního adresáře, ale to taky nepomohlo.
Zkoušel jsem zcela zrušit partnerství a celej adresář smazat a pak partnerství udělat nové, ale to taky nepomohlo.

Tak už vážně nevím, jak ten problém odstanit.

Díky za radu.
Gwyn (18)|24.5.2006 09:57
tak uz jsem prisel na to, cim to bylo....

Problem je v tom (i podle MS bulletinu), ze soubory nahrane prez synchronizaci prace pouziva jina aplikace. V tomto pripade vsak ty soubory pouziva primo WM5 a bohuzel i kdyz ukoncim vsechny programy, tak ty fonty nejdou smazat. Porad mi to rve, ze soubory jsou sdilene dalsimi programy.

Nemá někdo nápad, jak ty fonty smazat?

Fonty jsou samo ve windows/fonts/

díky za radu..
beecher (9270)|24.5.2006 11:20
Hard reset zarizeni...