Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: Návod k použití v češtině

Nováček
    Registrace
    May 2006

Vážení, koupil jsem si přes Net Yakumo alphaX GPS a prodejce jaksi opomněl přiložit návod k použítí v češtině. Moc prosím, nevíte, kde bych si mohl stáhnout? Na stránkách ce4you.cz jsem našel v sekci České dokumenty k jednotlivým zařízením jen návod na první kroky k "oživení", ale žádné podrobnosti. Prosím, můžete mi poradit?
    Díky předem, Mic-hal :O
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Pokud ten návod v češtině opravdu je, tak možná někdo ze zde přítomných uživatelů bude ochotný a pošle. Ovšem v první řadě jsi se měl obrátit na prodejce popř.dovozce.

lmt lmt je offline
    Nováček
    Registrace
    May 2006

Neviem ci ten navod v cestine alebo slovencine existuje ale ak ho niekto ma poslite ho aj mne. (herpay.j@gmail.com) Na stranke www.yakumo.com mas navod v anglicine, nemcine, francuzstine atd...Myslim si ze dnes uz kazdy aspon z casti ovlada nejaky jazyk ) Inak na slovensku je myslim v zakone napisane ze vyrobky predavane na slovensku musia mat prelozeny manual..

Este dotaz.. kde si to PDA kupil?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Koupil jsem to u společnosti Itek (www.itek.cz) za 6150 Kč (včetně DPH). Přiložen byl jen návod v angličtině, kterou vládnu v hovorové úrovni, ale rozhodně nezvládám odborné termíny, kterým častokrát nerozumím ani v rodném jazyku. Zkoušel jsem Itek kontaktovat, ale dělají mrtvé ryby:
    Každopádně díky za slovenské povzbuzení. Apropó, nevím jak Tobě, ale po mě chce Acrobat při otevírání návodu v angličtině instalovat čínskou znakovou sadu, čemuž opravdu nerozumím!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Nainstalujte si lokalizaci a pak budete mit kompletni napovedu v PDA v cestine.
    Prirucka pak neni potreba.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Díky moc! Opravdu tam nápověda v češtině je!!! Mohlo mne to napadnout, když ji v Win XP občas používám, že bude i ve Pocket PC!?! Holt jsem ještě novic...

Nováček
    Registrace
    May 2006

Kdyz selze vsechno, precti si napovedu. Kdyby napriklad lidi pouzili napovedu treba ke zprovozneni ActiveSyncu bezdratove apod., nebyla by nutna tato fora

lmt lmt je offline
    Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Mic-hal
    Apropó, nevím jak Tobě, ale po mě chce Acrobat při otevírání návodu v angličtině instalovat čínskou znakovou sadu, čemuž opravdu nerozumím!

no to je pravda tomu nerozumiem ani ja...mozes sem hodit svoj mail nieco by som od teba potreboval?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

To ze napoveda v PDA je pocestena je myslim napsano i v papirovem kratkem navode. Navic bych rekl ze cesky manual je v PDF na CD.....

Podobná témata

1. OS v4.21-v češtině
    Od Alex0006 v sekci Acer
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 26-06-2007, 19:19
  2. Použití PocketICQ
    Od rk_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 29-12-2006, 10:08
  3. Návod v češtině?
    Od bufan1 v sekci Fujitsu Siemens Computers