Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Návod k použití v češtině

Mic-hal_ce4you (5)|18.5.2006 06:59
Vážení, koupil jsem si přes Net Yakumo alphaX GPS a prodejce jaksi opomněl přiložit návod k použítí v češtině. Moc prosím, nevíte, kde bych si mohl stáhnout? Na stránkách ce4you.cz jsem našel v sekci České dokumenty k jednotlivým zařízením jen návod na první kroky k "oživení", ale žádné podrobnosti. Prosím, můžete mi poradit?
Díky předem, Mic-hal :O
Zdenek Malinsky (9781)|18.5.2006 10:40
Pokud ten návod v češtině opravdu je, tak možná někdo ze zde přítomných uživatelů bude ochotný a pošle. Ovšem v první řadě jsi se měl obrátit na prodejce popř.dovozce.
lmt (26)|18.5.2006 11:44
Neviem ci ten navod v cestine alebo slovencine existuje ale ak ho niekto ma poslite ho aj mne. (herpay.j@gmail.com) Na stranke www.yakumo.com mas navod v anglicine, nemcine, francuzstine atd...Myslim si ze dnes uz kazdy aspon z casti ovlada nejaky jazyk :)) Inak na slovensku je myslim v zakone napisane ze vyrobky predavane na slovensku musia mat prelozeny manual..

Este dotaz.. kde si to PDA kupil?
Mic-hal_ce4you (5)|18.5.2006 18:39
Koupil jsem to u společnosti Itek (www.itek.cz) za 6150 Kč (včetně DPH). Přiložen byl jen návod v angličtině, kterou vládnu v hovorové úrovni, ale rozhodně nezvládám odborné termíny, kterým častokrát nerozumím ani v rodném jazyku. Zkoušel jsem Itek kontaktovat, ale dělají mrtvé ryby:evil:
Každopádně díky za slovenské povzbuzení. Apropó, nevím jak Tobě, ale po mě chce Acrobat při otevírání návodu v angličtině instalovat čínskou znakovou sadu, čemuž opravdu nerozumím!
Kocir (836)|18.5.2006 18:56
Nainstalujte si lokalizaci a pak budete mit kompletni napovedu v PDA v cestine.
Prirucka pak neni potreba.
Mic-hal_ce4you (5)|18.5.2006 19:27
Díky moc! Opravdu tam nápověda v češtině je!!! Mohlo mne to napadnout, když ji v Win XP občas používám, že bude i ve Pocket PC!?! Holt jsem ještě novic...:D
Surgical (2364)|18.5.2006 19:30
Kdyz selze vsechno, precti si napovedu. Kdyby napriklad lidi pouzili napovedu treba ke zprovozneni ActiveSyncu bezdratove apod., nebyla by nutna tato fora :)
lmt (26)|19.5.2006 10:52
[QUOTE="Mic-hal"] Apropó, nevím jak Tobě, ale po mě chce Acrobat při otevírání návodu v angličtině instalovat čínskou znakovou sadu, čemuž opravdu nerozumím![/QUOTE]


no to je pravda tomu nerozumiem ani ja...mozes sem hodit svoj mail nieco by som od teba potreboval?
Kocir (836)|19.5.2006 20:04
To ze napoveda v PDA je pocestena je myslim napsano i v papirovem kratkem navode. Navic bych rekl ze cesky manual je v PDF na CD.....