Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pomooooc nefunguje mi karta

koksa (28)|17.5.2006 22:42
Prosim vás poradte mi niekto kúpil som si SD kartu kingmax 2GB a mam mda compact vložim ju do compactu a vyhodí mi že kartu treba sformátovať dam ju formatovať sformatuje ju nenormalne rýchlo ale nevie ju najst je vložená sformatovaná a nenajde mi ju už neviem čo mam robyt sformatoval som ju aj v PC cez čítačku a ked ju vložim do compactu urobý mi to isté dá sa to nejako spravit? Bola dost draha .

Vopred dakujem za odpovede
Pavlucha (1496)|18.5.2006 09:43
Některé 2GB karty si s Compactem nerozumí. Při nákupu je potřeba ji vyzkoušet.
Pokud je to tvůj případ, zkusil bych požádat prodejce o výměnu.
Mně v Compactu chodí třeba 2GB Kingston nebo 2GB SanDisk UltraII.
Bublinka_Jana (2)|2.6.2006 10:15
Zdravím, koukám, že má někdo podobný problém. Totéž se mi stalo s 1GB SD kartou. Nakonec jsme jí naformátovali v PC přes čtečku karet, ve foťáku Canon funguje, ale jakmile jí dám do MDA Compact, tak mi jí to chce formátovat, pokud dám ano, tak během mžiku se objeví hláška naformátováno. Ale stejně jí nevidí, jak v průzkumníku, tak i v nastavení paměti.
Je to stejný problém jako má Koksa? že si s ní MDAcko nerozumí? nebo bych si měla sehnat nový firmware (updatovat ho?) ROM verze 1.13.00 WWE. (tomuhle ještě moc nerozumim... tak nevim, zda píšu správné domněnky).

děkuji moc za odpověď ;)
Zdenek Malinsky (9781)|2.6.2006 10:52
1. Jiná karta v MDAC funguje? Ono to tu bylo několikrát zmiňováno-některé karty s MDAC nekamarádí. Jakou máš kartu-není to A-data?
2. Pokud formát čtečky nebo ve fotoaparátu nefunguje, zkus nějaký soft v PDA - třeba Pocket Mechanic (je tam trial verze)
3. Raději používat kartu jen v PDA a neprohazovat mezi fotoaparátem a PDA.

Možností je víc, chce to asi laborovat (ne kolaborovat ;) )
britva (27)|7.6.2006 21:00
Tiez si myslim ze karta by sa mala pouzivat len v jednom zariadeni.

Je tiez dost castym problemom ze po naformatovani karty v niektorom zo zariadeni je inde necitatelna. Problem vzdy je v sposobe formatovania a zypisu danej citacky/zariadenia.

Takze odskusat pokial sa da a uzivat len v jednom stroji.

britva
atomion (1159)|7.6.2006 21:43
[QUOTE="Bublinka_Jana"]...sehnat nový firmware (updatovat ho?) ROM verze 1.13.00 WWE... [/QUOTE]
Myslím že verze ROM 1.13.00 je posední a novější tuším není.. ;) ..takže v tom to nebude..
Bublinka_Jana (2)|26.6.2006 14:52
Díky moc za info, pomohli jste mi :D pa