Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WiFi zdarma

zsadek (156)|8.10.2003 10:55
Zdravím,

máte někdo přehled kde jsou možnosti přes WiFi se připojit k netu zdarma? Například Olomouc náměstí a nebo jsem slyšel o nekterých benzínkách.

Není někde na netu seznam všech míst?

Díky za info.

Zdeněk
PavelR. (2184)|8.10.2003 11:07
[QUOTE="zsadek"]
Není někde na netu seznam všech míst?
[/QUOTE]

Seznam lokalit pilotu Telecomu je zde. Nevim jestli jsem se dival dobre, ale Olomouc tam neni. Jinak verejne hotspoty provozuje napr. KFC ve svych restauracich.

PavelR.
zsadek (156)|8.10.2003 12:55
Díky za info je to super a k tomu Olomouci je to údajně cca 2 týdny a provozuje to radnice. S kým to nevím.

Zdar
Zdeněk
váňa (242)|8.10.2003 14:30
Ještě můžete zkusit tyto stránky, je tam spousta věcí o WiFi, svého času tam byl i seznam hotspotů
PavelR. (2184)|8.10.2003 14:36
... jeste jsem mohl zminit napr. Eurotel a T-mobile. Ale vy hledate spise nekomercni (jinymi slovy free) hotspoty, ze? :-)

PavelR.
Pavel Koza (4761)|8.10.2003 14:42
Kdyz jsem pred par dny zkusil svuj oblibeny hotspot v KFC na Flore, tak na me vybafnul ten deb*lni formular, ktery proste v iPAQu NEJDE vyplnit a odeslat. Alespon ja porad mackal OK a nic... Pred tim to hodne tydnu zadny podobny bazmek nechtelo... No, zitra to jeste testnu...
Chemik_ce4you (12)|3.11.2003 09:24
Netuším jak je to s radnicí v Olomouci, ale u nás v Prostějově to jede v rozsahu náměstí před radnicí :? Akorát se ani po udgradu svého h5450 nějak nemůžu naštelovat k připojení. Po upgradu sice naskočí v nastavování připojení jméno a heslo pro přístup do sítě, ale bohužel pořád mám v nabídce zařízení pro připojení jen modemy a chce po mě vytáčení čísla :evil:
PavelR. (2184)|27.11.2003 17:10
Prave mi spadl do schranky e-mail od Telecomu ohledne Wifi. Zde je jeho zneni:

Vážený účastníku pilotního provozu služby Wi-Fi Hot Spots, dovolujeme si Vás tímto informovat o změně Všeobecných podmínek pro poskytování neveřejné telekomunikační služby Wi-Fi Hot Spots v pilotním provozu, účinné od 1.1.2004. Změna podmínek nemá vliv na současné využívání služby. Plné znění nových podmínek naleznete na www.telecom.cz/wi-fi.

S přátelským pozdravem,

ČESKÝ TELECOM


Nicmene link nejak nefunguje, tedy zatim ...

PavelR.
pokec_ce4you (10)|27.10.2004 10:33
Existuje nějaké zařízení,které by mi poslkytlo Wi-Fi pro MDA II?
Pavel Koza (4761)|27.10.2004 10:36
[QUOTE="pokec"]Existuje nějaké zařízení,které by mi poslkytlo Wi-Fi pro MDA II?[/QUOTE]

Tak tohle je POSLEDNI prispevek, ktery zcela ignoruje nova pravidla, a ktery nebude smazan.:evil: Posledni!