Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

prepojenie sériového portu s USB

gete (40)|16.5.2006 18:13
Neviem či sa pýtam v správnej sekcii, ale chcel by som vedieť, či je nejaká možnosť prepojenia zariadenia (GPS Garmin e-trex Legend), ktoré má koncovku kábla sériový port s PDA, ktoré komunikuje USB-čkom.

Niekde, už neviem presne ktoré to bolo fórum som videl nejaké prepojovacie káble, nie však medzi Legendom a Asusom. Neviete o nejakej redukcii?
Vďaka
beecher (9270)|17.5.2006 11:28
Jelikoz se jedna o seriovou komunikaci, tak by to melo jit, chce to akorat sehnat planky tech pinu, jak z toho Garminu, tak z PDA.
Ale nejak nechapu, proc pripojovat GPSku k zarizeni, ktere jiz GPSku ma? :oops: :sarcastic:
gete (40)|17.5.2006 18:41
Ale nejak nechapu, proc pripojovat GPSku k zarizeni, ktere jiz GPSku ma? :oops: :sarcastic: [/QUOTE]

Vedel som, že to nebude k pochopeniu. Jedná sa mi o to, že Asus nie je vhodný na pripevnenie na bicykel. Ani otrasy, ani vodotesnosť, ani navigácia v teréne. Na to všetko mám GPS. Keď som doma nie je problém. Keď však idem na pár dní z domu, alebo na bike dovolenku, zišlo by sa mi niečo ako pc, notebook, alebo práve PDA na skopírovanie prejdeného tracklogu a na nahratie novej trasy na túru na ďalší deň.
Takže asi tak. Vďaka za odpoveď