Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zpomalené A636

Atisbusty (102)|16.5.2006 17:04
Dobry den,

jsem 5dni vlastnikem A636 a chci se zeptat na zkusenosti. Drive jsem pouzival a600,synchro kalendare pul roku zpet,6tis kontaktu,cca 100 aktivnich ukolu a behalo to super. Nove pda mi prijde zpomalene,nekdy trva třeba i 5sec nez se otevre kalendar,kdyz dam upravit schuzku pak ok také to trva cca 5sec,je to zkratka zpomalene. Třeba i kdyz si dam zobrazit stav baterie, nekdy to trva dele nez se to otevre apod. Jake jsou vase zkusenosti a pokud ma někdo pobobne zkusenosti,jak jste je vyresili? Jinak gps super a nebyt vyse uvedene omezene pouzitelnosti, byl bych blazenej. Snad se to nejak podari odstranit

Predem diky za odpoved

Ales
beecher (9270)|16.5.2006 17:09
To je dano operakem... Na tema "pomalosti" WM5 se tady toho jiz napsalo...
Vse se cte z pomalejsi ROMky, takze se neni cemu divit, ze je to o "dost" pomalejsi...
Atisbusty (102)|16.5.2006 17:24
No úžasný teda. Dá se to alespoň nějak optimalizovat ? Synchro jen posledních 14 dní, vymazat kontakty klientský...nic jiného mě nenapadá

Aleš
Atisbusty (102)|16.5.2006 22:44
Tak jsem brouzdal cely vecer po netu a v zasade jsem sice nasel spousty informaci, ze s WM5 jsou nektere PDA zpomalene, ale o A636 nic. Jinak jsem celkem analfabet a nevim, jak upravovat registry, ale pokus o zvetseni nacetnych dat ( myslim cache se to jmenuje ) mi prislo jako dobry napad. Jen nevim jak na to ohledne registru v PDA. Zkousel jsem taky Tweaks2, tam jsem nenasel jedinou pouzitelnou utilitu pro muj problem a nebo nevim, jaka by to mela byt.

Predem diky za veskere rady

Ales