Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Loox N520

Markéta (5)|16.5.2006 07:53
Ahoj, mám 2 zásadní problémy s LooxN520.
1. téměř vždy, když ho chci ráno pustit musím použít měkký reset. Na tlačítko nereaguje.
2. Problémy s připojením k activeSync. Verze 4.0. Někdy se nepřipojí a občas se dokonce detekuje jako neznámé USB zařízení amusím restartovat vše.
Nevíte někdo a ActiveSync, kde by byla fce connect a disconnect?
Připojený ho mám přes USB kabel, používám USB kabel Host= jeden konec k externímu zařízení, druhý konec USB do PC-originál od looxe.

Díky. [EMAIL=null]null[/EMAIL]
Ferry_CZ (49)|18.5.2006 11:01
tak ten prvni problem se mi uz taky asi ctyrikrat stal, zatim netusim cim to muze byt, mozna kolize nejakeho software
s tim ActiveSync, zkus nainstalovat nejnovejsi verzi 4.1 TADY ODSUD
Martsal (14)|10.6.2006 20:51
Podle data nevím jestli je to aktuální,ale problém se spouštěním Looxe je snadno řešitelný.Jde o to,že activesync je nastaven tak,aby se pokoušel pravidelně navazovat spojení a synchronizovat se a to i když je ve spánkovém režimu.Stačí nastavit synchronizaci na manuální a problém je pryč.Někde tady okolo je přesný popis postupu.
Ferry_CZ (49)|15.6.2006 13:37
[QUOTE="Martsal"]Podle data nevím jestli je to aktuální,ale problém se spouštěním Looxe je snadno řešitelný.Jde o to,že activesync je nastaven tak,aby se pokoušel pravidelně navazovat spojení a synchronizovat se a to i když je ve spánkovém režimu.Stačí nastavit synchronizaci na manuální a problém je pryč.Někde tady okolo je přesný popis postupu.[/QUOTE]

tak jsem hledal, lec nenasel, v nastaveni ActiveSync v PDA mam polozku Plan neaktivni ( nejde na ni tapnout ) a jinde jsem nastaveni na manualni spousteni synchronizace nenasel.
Je ale divny ze mi to 14 dni neudelalo ani jednou a ted za posledni tyden se mi to stalo asi 7krat
beecher (9270)|15.6.2006 13:50
http://czaxim.wordpress.com/2006/03/06/vypnuti-automaticke-synchronizace-activesync-ve-wm5/

Doufam, ze uz to tady na forum davam naposledy... :? :sarcastic:
Ferry_CZ (49)|15.6.2006 16:12
[QUOTE="beecher"]http://czaxim.wordpress.com/2006/03/06/vypnuti-automaticke-synchronizace-activesync-ve-wm5/

Doufam, ze uz to tady na forum davam naposledy... :? :sarcastic: [/QUOTE]

diky za odkaz, fakt jsem zkousel hledat ruzna hesla, ale na tohle jsem nenarazil, to vyhledavani tady na foru zrovna moc dobre nefunguje, rekl bych ( aspon podle zkusenosti z ostatnich for ) Dik jeste jednou
kyznoh (60)|28.6.2006 16:29
ten problem s nastartovanim rano se mi taky objevil, ale po delsi dobe. Tak jsem premejslel cim to... Na zaklade tohoto fora jsem vlezl do Activ sync, protože jsem měl PDA připojenym ke dvěma PC tak tam byly dvě položky, stačilo tu jednu (druhou přidanou) smazat a bylo po problemu, rano startuje bez problemu na tlacitko