Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 27 z 27

Téma: Qtek 9100 / Vario - Nechce naběhnout

Nováček
    Registrace
    May 2006

On taky boot na Variu je docela slusny porod....
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Takže mnou popsaný problém, jak už psal TheMelin, je dle mého způsoben tím, že mám zhasnutí displaje na kratší dobu než je boot. KOnkrétně jsem měl 30 sec, teď jsem nastavil 2 min. a Vario naběhlo zcela samostatně. Takže na PocketPlus nebo PocketBreeze bych to sváděl. Že PocketPlus dělalo jiné problémy na WM5 je věc jiná, ale tohle je vyloženě chybou při bootování.

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Po HR jsem naisntaloval jen Pocket breeze a i když mám nastaveno zhasínání obrazovky na 10 vteřin tak mi vše chodí bez problémů. Tzn. i nadále nevěřím, že by byl problém ve vypínání podsvícení viz. názor poloboha Bechera <a href=http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=15194> zde.</a>

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Ja nepsal, ze to je podsvetlenim, ale automatickym vypinanim zarizeni. Po jedne minute mi jde do stand by. Podle me to bude timto. Neb u me pomaha pri bootovani probouzet zarizeni tlacitkem.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

Stává se mi, že když chci aktivovat displej zmáčknutím čudlíku pro zapnutí, displej zůstane černej. Nenašel jsem zatím souvislost s jinýma činnostma. Když vyndám a nandám baterku, telefon zapnu a běží v pohodě. Poslední dobou se mi to stává tak jednou denně.
    Vypínání mám taky nastavené po minutě,ale to asi nebude hrát roli-to mám od začátku a předtím to nedělalo.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Dálá to i po HR? Nemůžete to způsobovat nějaký today plugin, který máte nainstalovaný?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Tohle mě dělal Battery Status (stará verze), kdy špatě nastavil original CPU Speed na 96MHz (nebo tak nějak). Stačilo nastavit správnou hodnotu na 195MHz.

Pokud ti to vypíná jen podsvícení, tak to mě způsoboval Pocket Zen Phone. Pomohlo odškrtnutí položky Backlight Battery a Backlight Power.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

přesně. Dělá to moc velké podtaktování a nebo na některých ROM SPB pocketplus

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

HR jsem ještě nezkoušel, vždycky stačilo jen vyndat baterku. Mám PocketBreeze...už nějakou dobu. Batti jsem si nainstaloval nově....takže teoreticky by to mohlo být tím... :sarcastic:

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

Snažim se najít nějaké souvislosti -dneska se mi to stalo znovu. Když jsem vyndal a nandal baterku, zvonila upomínka. Naposledy po nandání baterky přišla zpráva.... Mám pocit, že to souvisí s nějakou činností telefonu, nevím. Nevím jestli nemám zkusit něco odinstalovat....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

jestli máte takovýhle pocit, tak můžete přehrát radioROM, ale spíš to bude nějakým softem

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. HTC touch pro nechce naběhnout
    Od BOOMBAXXX v sekci Touch Pro
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 06-06-2011, 21:42
  2. Nechce naběhnout systém
    Od Martin1037 v sekci HD mini
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 06-10-2010, 22:05
  3. Qtek 9100 nechce se načíst