Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

problémy s qtekem 8310

anawarr (150)|16.5.2006 07:43
včera jsem šel normálně spát s qtekem 8310 u postele s nastaveným budíkem. ráno jsem zaspal o půl hodiny, protože mi qtek nezazvonil nahlas, ale byla jen hláška na displeji. myslel jsem, že jsem změnil omylem profil, tak jsem jel rychle d práce. tady koukám, že je qtek pořád rosvícený, s hláškou o připomenutí a na nic nereaguje. vyndal jsem proto baterku (pořád v klidu) nandal zpátky a zapnul telefon. ten naskočil na obrazovku "widows mobile" a dál se nedostal, pak se vypnul. proto jsem to s baterkou zopakoval a nasledně se telefon dostal jen na obrazovku "qtek 8310" a zase se vypnul. a tak to bylo několikrát. už nejsem klidný, ale potřebuji radu zdejších odborníků. dík za rychlou odpověď
ipf (2136)|16.5.2006 08:00
Qtek při startu ošahává kdeco, zkus vyndat i SIM i paměťovou kartu a pustit ho jen tak načisto.
dort (1212)|16.5.2006 08:04
asi je jen jedina rada, Hard Reset

a po nem bude jasne zda slo o problem nejakeho nainstalovaneho softu, anebo zda je Qtek zraly na servis

rucnu HR = zmacknete a drzte obe programova tlacitka pod displejem, a pak stisknete kratce tak max na 1 sec tlacitko start - pokud je vse OK tak se objevi bila obrazovka, kde po zmacknuti 0 probehne HR
anawarr (150)|16.5.2006 08:13
tak, v této chvíli je můj qtek uplně po smrti. už nereaguje na nic, ani na nabíječku:no: takže pokud nemáte, ještě nějakou radu, čeká mě reklamace:(
ipf (2136)|16.5.2006 08:18
Zkus vyndat vše, včetně baterky, připojit ho jen na zdroj a pak udělat HáeR.
anawarr (150)|16.5.2006 09:12
tak jsem se nakonec vpitval do founu šokem ze silnější nabíječky. zjistil jsem, že mě celý OS drží ve zkratu a totálně vybíjí baterku hra, kterou jsem nainstaloval před cca týdnem. tímto varuji před hrou BOXY V2.5, která alespoň v mém případě(při nehraní) způsobila enormní vybíjení baterie, nemožnost odinstalace programů přes start>nastavení>odbrání programů.

tímto děkuji za účast a je to tu možné zamknout:yes:
ipf (2136)|16.5.2006 10:05
Hlavně že to dopadlo hepyendem :)