Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vytuhavani Pri sundavani z kolebky

Vegan (133)|15.5.2006 14:36
Zdravim

Obcas kdyz vydelam PDA z kolibky se mi rozsviti display, ale obrazovka je cerna a nic se nedeje a to trva treba 20 minut pomoze jedine softreset, nevyte nekdo cim by to mohlo byt

- mam sice prvni indicii asi to dela jen se zapnutym a pripojenym wifi, ale neni to 100% :-/
Vegan (133)|19.5.2006 18:23
takze jak se ukazalo opravdu to dela wifi manager ted otazkou jak to resit pac jeste dela jednu vec kvuli ktere musim restartovat a to tu ze kdyz dam na uvodni obrazovce wifimanageru setings tak misto dvou zalozek "wireless, network adapters" je tam jen jedna "network adapters" ktera je mi, ale tak nejak k nicemu a dokud nerestartuji tak se tam obe neobevi a ja se nepripojim do wifi. Ma stim nekdo skusenosti neda se to nejak resit neni neco jineho co by se staralo o wifi. abych rekl pravdu nutnost resetovat kvuli wifine, kteoru vyuzivam pravda hodne hojne, PDA 2x dene me vubec netesi.
beecher (9270)|19.5.2006 18:32
Zalozka Wireless se tam objevuje pouze tehdy, je-li zapnuto WiFi na zarizeni...
Vegan (133)|19.5.2006 18:46
to samozrejmne v inkriminovanou chvili mam ;) dokonce chyta signal atd ale je mi to naprd pac ani kdyz dam dostupne site podrzim stylus a dam conect tak se nic nestane nevyzve me to k zadani klice ani nic podobneho proste je to mrtve a ani ona zminovana zalozka se nezobrazuje :-/ pomuze jen soft restart nekdy to vydrzi X hodin a X re pripojeni jindy to vytuhne hned pri prvni zmene