Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 7 z 7 PrvníPrvní ... 567
Zobrazené výsledky: 91 až 92 z 92

Téma: GPS receiver NOKIA LD-3W mate nekdo?

in0 in0 je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2007

nejak prapodivne se mi choval system po doinstalovani bt pluginu od TMOBILE, takze po hard resetu jsem pouzil fox_mulderuv postup a funguje

akorat jsem vynechal krok:

v MDA vybrat Start-Nastavení-Systém-Nastavení Bluetooth, zaškrtnout Odchozí COM port: COM5 ...po sparovani mi vyskocila hlaska o seriovem portu tak sem potvrdil ANO

potom v tomtomovi ZMENIT PREDVOLBY > 4/6 ZOBRAZIT STAV GPS > KONFIGUROVAT > OSTATNI KABELOVE NMEA GPS > BAUDOVA RYCHLOST PONECHANA VYCHOZE NA 4800 > PORT COM5 a frciii

dekuji panove :yes:
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Na Motorole Mpx220 musím Nokii vždy po spuštění TomToma po jeho najetí vypnout a zapnout, aby fungovala. Problém je to, že do Nokie nepřijdou data, která ji přimějou zapnout Bluetooth. Po zapnutí GPS je BT totiž nějakou dobu zapnut a tak se oba přístroje "domluví".
    Zkoušel jsem nastavovat všechno možné v registrech, ale bez úspěchu. Možná kdybych měl v ruce nějaký Smartfoun s Win 2003SE, kde to běží...
    Odpovídat lze po přihlášení

Strana 7 z 7 PrvníPrvní ... 567

Podobná témata

1. Zenzui/Zumobi mate nekdo?
    Od Hafan_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 16-12-2007, 00:11
  2. P735 - máte někdo?
    Od vengo v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 02-12-2007, 21:52
  3. mate nekdo mda III a rom1.40 ?