Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 7 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 92

Téma: GPS receiver NOKIA LD-3W mate nekdo?

Nováček
    Registrace
    May 2006

ROFL
    Teda, spis je to k placi. Tohle jiz opravdu hranici s vedomym podvodem.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

To du.du: to je jenom nedorozumění, oni vám pouze nabízeli Eurotelácký navigační software, což je Wayfinder upravený pro Eurotel. Lze platit měsíční paušál, což je těch 150,- anebo jenom navigaci na jeden den. V ceně je vždy ten navigační soft a všechna data, která za daný časový úsek (den nebo měsíc) stáhnete (navigace funguje totiž tak, že mapy jsou načítány do zařízení podle požadavku).
    Nic ale nebrání tomu, abyste žádný poplatek neplatil a použil svůj navigační sotware a u nich koupil jenom tu GPSku.

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Mate pravdu s tim SW za 150/mesic - ten prodavac byl veeelmi fikany a ja to z neho musel pacit nakonec mi to ale potvrdil...
    Ted mi ale rekli ze nelze parovat GPS Nokii s Variem!!! Tak opravdu nevim... Ma nekdo tuto variantu a je funkční???
    Mozna si prodavac vsiml napisu T-mobile na Variu a strasi me...???!!!

Dik

Nováček
    Registrace
    May 2006

Asertivne ho posli do p....e nebo jinam, co je blizsi tve nature.
    Keca, a pokud to nevi, tak mu to laskave oznam. Nevidel jsem Vario, ktere by se stavajicimi GPS Nokie nesly sparovat. Nokia ty GPSky stejne nevyrabi. Jasny uz?

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Takze NOKIA LD-3W s MDA Variem a nize uvedenou ROM +SW TomTom bude urcite fungovat???

Dik

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

je dosti smutně číst polopravdy, kterě vypouštěl z úst prodavac v ET - ano Nokia GPS + Vario a EUROTEL NAVIGAČNÍ SOFTWARE WAYFINDER spolu opravdu nechodí, ale to není Váš prípad, že?

jenže on ten problém bude možná v poněkud jiné rovině, těžko je prodavači, když zákaznik vlastně pořádně neví co chce! A co čekáte od prodavače v ET, že Vám prodá GPS a doporučí TomTom, nebo iGo, když ET nabízí vlastní navigační software?

a třetí připomínka - ono se na prodejně ET nedá vyzkoušet prodávané zboží?

a zároveň mě maličko překvapuje vševědoucnost některých uživatelů, kteří se prostě musí vyslovit ke všemu, ať o tom něco vědí, nebo ne

omlouvám se za jisté množství OT, ale musel jsem - tyhle diskuze jsou totiž díky "zaručeným" informacím a vševědoucím přispěvatelů pro KOČKU

Medcin_ce4you
    Guest

Po všech experimentech sháním někoho z Prahy (nejlépe centrum) s PocketPC, který by byl schopen odblokovat statickou navigaci na LD-3W.

PocketPC nevlastním, na Palma nic takového není a SirfDemo jsem zkoušel asi ze 4 compů bez úspěchu (po přepnutí do Sirf protokolu se SirfDemo kousne a musí se odstřelit.

THX

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Medcin
    SirfDemo jsem zkoušel asi ze 4 compů bez úspěchu (po přepnutí do Sirf protokolu se SirfDemo kousne a musí se odstřelit.
    Toto: http://www.gpspassion.com/forumsen/t...TOPIC_ID=25575
    jste četl? Já jsem se opakovaně připojil Sirfdemem, přepl protokol na sirf a zpět na NMEA a bez problémů, rychlost portu jsem nastavoval všude na 38400, mám USB BT dongle od MSI.

Medcin_ce4you
    Guest

Citace Původně odesláno od xtonda
    Tam jsem se o SirfDemu dověděl :?

Jakmile se přepni na Dirf - tak dojde k rozpojeni BT. Po znovupřipojení je to zase NMEA :

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Pokud vyhovuje Palmovka, tak se ozvi :-)

Nováček
    Registrace
    May 2006

TAk si tak lezim a premyslim,a chci si z Nokie 6630 poslat fotky do VAria pres BT,a nejde to,upozornuji ze jsem to jeste nezkousel,pak me napadlo ze mam vypnuty IRDa prenos,tak ho zapnu a jde to,a pak me napadlo,kdyz me to hazelo chybu pri spojeni pres BT jen u obrazku,tak ze by to melo byt stejne s tou GPS LD-3W,zapnu ji a ona funguje krasne s Variem,ja jsem si hned od zacatku vypnul IrDA prenosy,a ono to ma vliv na vsechno. Takze GPS Nokia LD-3W funguje s MDA Variem i mě konečně, pouzivam TT N5 5.21 jen pro zajimavost :-). Diky za predchozi rady,ale zadne upravy a softiky potreba nebyly. Mejte se fajne. Zatim

Nováček
    Registrace
    Aug 2004

Chtěl bych všem, kteří mají obavu že nefunguje GPS LD-3W s MDA Vario říct, že nemusí mít strach. GPS Nokia LD-3W s MDA Vario funguje bez větších obtíží. Já jsem ho sice nemohl rozchodit 3 dny, ale bylo to způsobeno tím, že zásadně musí být zapnutý telefon ve variu. Nemusí tam být SIM, nebo nemusí být zadaný pin, jen musí být zapnutý. Pokud je vypnutý, SW si "myslí", že je zařízení v režimu "letodlo" a odmítá s GPS komunikovat. To ovšem nedělají všechny softwary, ale např. TomTom ano. Tak toto jsou mé zkušenosti....
    Sice jsem neměl v ruce žádnou jinou GPSku, takže nemůžu porovnat, ale s touto jsem max. spokojen. Velká výdrž a myslím, že i dobrá citlivost (v porovnání se starou ruční GPS Garmin....)
    Všem hezký den!!

Nováček
    Registrace
    May 2006

Souhlasim,musi byt gsm modul zapnuty (nesmi byt mod letadlo),jinak citlovost LD-3W super,ted jsem valil kromeřiž / pardubice a zpet,a pohodicka, Vario to vydrzelo jen na Aku a TOMTOM me nahnal jen jednou do jednosmerky v Pardubicich :-),takze spokojenost

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Nesetkal se nekdo s problemem straty zarizeni GPS na TT mobile (napr Nokia n70) s Nokii BT GPS. Pri navigaci cirka po 5 - 10 minutach vypadne signal

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

stalo se mi neco podobneho se starsim firmware na N70 ( jedina rada je vypnout zapnout telefon, nebo si nechat nahrat jiny firmware )

Strana 3 z 7 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Zenzui/Zumobi mate nekdo?
    Od Hafan_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 15-12-2007, 23:11
  2. P735 - máte někdo?
    Od vengo v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 02-12-2007, 20:52
  3. mate nekdo mda III a rom1.40 ?