Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Plug&Play

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

Zdravím všechny LooXaky,
    Chtěl jsem se zeptat, zda lze nějak Looxe nebo alespoň jeho paměť zobrazit na PC bez instalace ovladačů a jiných programů. Alespoň způsobem, jako pracují přenosné paměti do USB. Jsem studentem VUT a bohužel nemám oprávnění na počítačích cokoliv instalovat. Pokud s tímto máte nějaké zkušenosti, tak je prosím napište.

Děkuji Sorak
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

asi vas zklamu - nic takovyho jsem nenasel - navic loox potrebuje driver a activesync - ale v tom by nemel byt problem Ja chodim na gymnasium a administrator me hodil active sync do programu po spusteni takze ted to mam povoleny - CO VIC ACTIVE SYNC SE MI TED ROZJEDE I V CIZICH PROFILECH COZ JE VYHODNE! kdyz neni ani jeden komp navic. S programy na instalaci by pak problemy uz moc nemely byt. (aspon u tech v zipu )

hezky den preje:

LOCHi

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

ActiveSync se bez admina instaluje blbe, stejne tak Pocket PC jako nove zarizeni. Ja osobne jsem to kdysi resil tak, ze jsem mel normalni CF LAN kartu a budto jsem po Internetu surfoval primo, nebo jsem si nahral FTP klienta na Pocket PC, na desktop FTP server (existuje jich plno, ktery se nemusi instalovat) a data tahal tak. Moznosti je vic, ale zadna neni tak prijemna jako klasicky USB kabel

Nováček
    Registrace
    Sep 2003

Dalsi moznost je, ze si sezenete CF, nebo SD reader, kterej se v systemu 2k,nebo XP pripoji a nainstaluje bez vnejsich ovladacu a budete vse potrebne ukladat na karticky( me to napriklad funguje na skolnich pc na VUT s USB diskem). Pokud tam neni nekaka opravdu kruta user polici, tak by to melo projit, jelikoz se pritom vlastne nic neinstaluje a ani nemeni....musi to byt ale opravdu plug and play ctecka:-). Dalsi problem mozna bude v instalaci softu, jelikoz ne vsechne se da stahnout jako cisty *.cab aby sel spustit primo v pda. Mozna to jde s tech instalaku pro PC nejak vypreparovat :-)

BooT

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od BooT
    Mozna to jde s tech instalaku pro PC nejak vypreparovat :-)
    V 99% pripadu to jde, vetsinou je to primo nejakej SFX balicek, kterej se napred rozbali nekam do adresare, a pak automaticky spusti setup.exe. Nevim, jak moc prisnou mate politiku, ale pokud je trebas pouzivan WinRAR, tak to na ty soubory staci kliknout pravym tlacitkem mysi a vybrat neco jako Extract...

Podobná témata

1. Qtek 8310 - plug-iny, jak na ně?
    Od kubicz.info v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 22-03-2006, 08:08
  2. PIToday Plug In
    Od simir_ce4you v sekci Aplikace v češtině
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 26-01-2006, 09:17