Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Plug&Play

Sorak_ce4you (16)|7.10.2003 11:41
Zdravím všechny LooXaky,
Chtěl jsem se zeptat, zda lze nějak Looxe nebo alespoň jeho paměť zobrazit na PC bez instalace ovladačů a jiných programů. Alespoň způsobem, jako pracují přenosné paměti do USB. Jsem studentem VUT a bohužel nemám oprávnění na počítačích cokoliv instalovat. Pokud s tímto máte nějaké zkušenosti, tak je prosím napište.

Děkuji Sorak
LOCHi (106)|7.10.2003 16:29
asi vas zklamu - nic takovyho jsem nenasel - navic loox potrebuje driver a activesync - ale v tom by nemel byt problem Ja chodim na gymnasium a administrator me hodil active sync do programu po spusteni takze ted to mam povoleny - CO VIC ACTIVE SYNC SE MI TED ROZJEDE I V CIZICH PROFILECH COZ JE VYHODNE! kdyz neni ani jeden komp navic. S programy na instalaci by pak problemy uz moc nemely byt. (aspon u tech v zipu :))

hezky den preje:

LOCHi
Pavel Koza (4761)|7.10.2003 22:25
ActiveSync se bez admina instaluje blbe, stejne tak Pocket PC jako nove zarizeni. Ja osobne jsem to kdysi resil tak, ze jsem mel normalni CF LAN kartu a budto jsem po Internetu surfoval primo, nebo jsem si nahral FTP klienta na Pocket PC, na desktop FTP server (existuje jich plno, ktery se nemusi instalovat) a data tahal tak. Moznosti je vic, ale zadna neni tak prijemna jako klasicky USB kabel:)
BooT_ce4you (4)|9.10.2003 15:34
Dalsi moznost je, ze si sezenete CF, nebo SD reader, kterej se v systemu 2k,nebo XP pripoji a nainstaluje bez vnejsich ovladacu a budete vse potrebne ukladat na karticky( me to napriklad funguje na skolnich pc na VUT s USB diskem). Pokud tam neni nekaka opravdu kruta user polici, tak by to melo projit, jelikoz se pritom vlastne nic neinstaluje a ani nemeni....musi to byt ale opravdu plug and play ctecka:-). Dalsi problem mozna bude v instalaci softu, jelikoz ne vsechne se da stahnout jako cisty *.cab aby sel spustit primo v pda. Mozna to jde s tech instalaku pro PC nejak vypreparovat :-)

BooT
Pavel Koza (4761)|9.10.2003 19:23
[QUOTE="BooT"]Mozna to jde s tech instalaku pro PC nejak vypreparovat :-)[/QUOTE]

V 99% pripadu to jde, vetsinou je to primo nejakej SFX balicek, kterej se napred rozbali nekam do adresare, a pak automaticky spusti setup.exe. Nevim, jak moc prisnou mate politiku, ale pokud je trebas pouzivan WinRAR, tak to na ty soubory staci kliknout pravym tlacitkem mysi a vybrat neco jako Extract...