Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém se zástupci programu po odinstalování

Maikl_ce4you (13)|15.5.2006 09:34
Mám takový problém, že když odinstaluju nějaký program, ne každý, tak mi zůstane ikona někde v nabídce start a vůbec nevim jak ji odstranit. Mockrát díky za odpověd jestli to někdo víte
Maikl_ce4you (13)|15.5.2006 09:35
už jsem to vyřešil tim způsobem, že jsem zašel do windows a pod nabídkou start jsem odstranil prostě ty ikony (zástupce), který jsem potřeboval
beecher (9270)|15.5.2006 10:29
Tak se to totiz ma delat... ;)
Problem je v tom, ze nektere instalacni balicky spatne zanesou informace, co delaji, pro uninstaller, njo a pak je problem v tom, ze tam nekde zustava smeti...
will27 (131)|15.5.2006 12:51
A na smeti se jednou za cas musi master resetem... Skoda,ze Qtek nema o nejaky ten MB pameti v telefonu vice.. Strasne rychle se to zaneradi:)
Maikl_ce4you (13)|15.5.2006 13:20
A když udělám master reset tak se mi všechno ale uplně všechno vymaže? zrovna to nemám v plánu a zdá se mi že mi můj qtek funguje dobře a rychle
beecher (9270)|15.5.2006 13:27
Ano smaze, to delejte v pripade, ze se vam zarizeni zpomaluje nebo bude nejak blbnout.
will27 (131)|16.5.2006 00:56
Ja jsem MR delal de facto pouze po instalaci homescreenu tretich stran.. Jinak se Qtek nezpomaluje, i kdyz je uplne plny.. Ovsem problem je s tou pameti.. I kdyz mam vse na karte,tak se stejne porad ukusuje z pameti v pristroji (po instalaci programu i na kartu atd.) a te je zalostne malo:oops:

Jinak jestli se k tomu nekdy odhodlas,tak si vse zazalohuj... Jake programy a jak se vse dela je tady na ce4you;)