Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDAc - zvuk současně z repro i sluchátek

toorek (251)|15.5.2006 09:06
Používám MDAc k navigaci v autě, během cesty však potřebuji občas telefonovat, ale po zasunutí dodávaných sluchátek do MDAC se automaticky vypne zvuk v zadním repro a já po ukončení hovoru neslyším pokyny navigace, dokud sluchátka zase nevytáhnu. Proto musím sluchátka dle potřeby stále během cesty zapojovat a odpojovat, což není zrovna pohodlné. Dá se nějak udělat, aby šel zvuk ze zadního reproduktoru i při zapojených sluchátkách?
Surgical (2364)|15.5.2006 09:19
Mno, v aute je pro tohle asi idealni BT handsfree....V kombinaci s TomTomem a externi BT GPS mi to necini sebemensi problem...TomTom pri telefonovani automaticky ztlumi zvuk (objevi se preskrtnuty reprak na displayi) po ukonceni hovoru opet nabehne....Handsfree sice na nic jineho nez telefonovani nepouzijes, ale na to je urcene a dnesni ceny, zacinajici nekde na 250 Kc za handsfree by mely inspirovat minimalne k vyzkouseni....
Jinak zasunuti dratoveho handsfree do konektoru odpojuje vnitrni reproduktor na mechanickem principu - rozpoji obvod vnitrniho reproduktoru. Bez mechanickeho zasahu primo do MDAc to asi vyresit pro soucasny provoz obojiho nepujde....
Whippy (206)|15.5.2006 09:21
Jednou se mi to stalo, a bylo to docela neprijemne zjisteni, poslouchal sem MP3 ve sluchatkach a MDAC mi jeste vyhravalo aji v kapsi.
Soft reset to nastesti vyresil. :)
Takze nejakym zpusobem to mozne je, ale jak toho docilit nevim...
Hostmir_ce4you (26)|16.5.2006 20:51
No tak ja mam taky takovej problem....jednou se mi stalo ze mi to hralo po zasunuti aji z MDA aji ze sluchatek...a jednou kdyz ke me prisel muj kamarad tak jsem si vsimnul ze posloucha a zaroven mu taky hral mobil..od te doby mam z toho strasnej strach..protoze je to strasnej trapas kdyz jedete v tramvaji nebo autobuse kdyz vam tohle mobil udela....nejak bych to chtel vyresit...proste abych mel jistotu ze mi to neudela znovu..
toorek (251)|17.5.2006 09:58
... ale já to právě chci, ale pokud možno řízeně...