Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ACER n311 - baterie s vyšší kapacitou

ddano (122)|15.5.2006 07:56
Nemáte niekto? Zaujímalo by ma, či je k nej zvláštny zadný kryt ( či má väčšie rozmery). Díky.
infovir (28)|15.6.2006 19:18
Ahoj,

tak mam tu baterii a tak se tedy k tomuto tematu vyjadri.
High battery pak je bohuzel sirsi a ma vlastni kryt. Posilam jednu demonstracni fotografii - PDA pribralo na vaze a vypada jako PDA s nadorem. Takze mozna pokud fakt nepotrebujete vyrazne delsi vykon (napr. sledovani filmu na cestach bez nabijecky), doporucuji si poridit spise klasickou baterii (nahradni).
karves_ce4you (22)|15.6.2006 20:15
Mam ji taky a jsem z toho v rozpacich.
Vyhody: Pripojena WiFi + jas na 2 = 7,5hod provozu.
Nevyhody: Nejde to do zadnedo pozdra, nejde nabijet v kolebce - lze nabijet pouze pomoci kabelu, nebo baterku vyndat a samostatne nabit v kolebce. Vymena baterek ma jednu bezvadnou vlastnost = soft reset. Aspon u me 311 urcite neni zadna backup baterie primo v PDA. Pritom programy ji detekuji a uvadeji jeji 100% nabiti. Tak mne napada, jestli neni integrovana do vlastni baterie (ma sest vyvodu (D)(-)(-)(D+)(C+)(T)). Tak nevim? :((
necry_ce4you (118)|15.6.2006 22:25
neni tu nejaky dobrak z praglu? jak pichnu n311 do auta tak se mi zacne prehrivat baterka a nevim jestli to je baterkou v pda, kabelem, autem...cert vi..chtel bych to zkusit s jinym kouskem
ddano (122)|16.6.2006 07:54
Diky moc za info, toho som sa obaval, myslim, ze do nej nepojdem :-(
InToSSH (27)|29.11.2008 00:09
Tak já jsem si u známýho co dělá repase baterií nechal udělat repasi do N311 a největší kapacita co se jim tam povedla nacpat je 1600mAh, pri stejny velikosti, teoreticky by bylo mozny i 1800mAh, ale tyto články zrovna neměli.