Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 34

Téma: TT5 a i-GO

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Zde jsem sepsal porovnání TT5 a i-GO, jak ho vidím já.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Dovolil bych si pripojit i svuj podpis.....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Jj, chtelo by to nejak oba vyrobky zkombinovat...

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

...mozna bych navrhl adminum ce4you ..udelat samostatnou diskuzi pro iGO. Taky jsem se konecne dostal k iGO a jsem unesen! Nejsem zatim nicim zaujat, ale z vlastni zkusenosti..se mi nejvic libi IGO. Testoval jsem Navigon alias MIOMAP V5, TOMTOM, Dynavix.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Omlouvam se ze to sem moc nepatri ale zkousel jste nekdo porovnavat vypoctene trasy iGo 2006 s vypoctenymi trasamio jinych aplikaci?? Ja jsem si mohl vyzkouset iGo a tak jsem nechal vypocitat trasu ale nezdala se mi tak jsem ji nechal vypocitat Dynavix a byla uplne jina (a to jsem v iGo menil i moznosti trasy - furt to sami). Nedalo mi to a nechal jsem si naplanovat trasu na internetu s podklady od Planstudia a vysla trasa stejna jako u Dynavixu. Vsadim se ze u TT by to bylo taky tak jako u Dynavixu... Stalo se vam to taky ze iGo nejak blbe pocita nebo je to ojedineli exces???

Nováček
    Registrace
    May 2006

iGO umoznuje nastaveni "presnosti" a tim i rychlosti vypoctu trasy, dale zalezi na mapovem podkladu, kde nektera komunikace muze/nemusi byt nebo je jine tridy, nez ktere ten ci onen program zahrnuje ve svem algoritmu do vypoctu, algoritmy se zajiste take mohou mirne lisit, i kdyz vychazeji ze stejneho matematickeho modelu atd. atd. atd.
    Me treba Dynavix dodneska neni schopen nanavigovat domu pred barak, jsem pry v neprujezdne oblasti (zjednosmerkovane sidliste), zatimco jine programy s tim nemaji nejmensi problem....

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

No prave ze me prijde iGo naprosto bomba, ale tohle mi zkazilo naladu Byla to mapa CR... no treba to byl jenom ulet. Kvuli tomu jsem ji ale nevykousel, protoze jsem potreboval frcet... takze jsem pouzil jinej program kterej mi prisel ze trasa je OK.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Odku kam ta trasa byla? Zkusim to v TT.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Jirkov-Trnova (Pribram)... me se logicka cesta zda pres Prahu a pak dolu, kdezto iGo me vedl ze se pred Prahou sjelo na D5 a pak po okreskach az na misto.... nebo primo za Chomutovem nejak dolu... uz si presne nevzpominam... ted ho nemam.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Nabidnuto:
    Jirkov? Jirkov nebo Jirkov (Zelezny Brod)
    Trnova? Trnova (Plzen - Sever), Trnova (Praha-Zapad), Trnova (Pardubice), Trnova (Dobris), Trnova (Polepy (Litomerice)), Trnova (Tisova (Tachov))

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Jirkov (chomutov) Trnova (Dobris)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

TT to vzal kolem/pres Kladno pred Prahou zahnul na dalnici na Plzen a pak s ni sjel... No, podivejte se sam...
    Mapa PL_CZ_SK_HU 645...

Hm, iGo to bere pres Zatec a Rakovnik, coz je podle nej o 23 km a 16 min. kratsi (Auto, Ekonomicky a algoritmus na max. Spravne)... To uz stoji za zvazeni, co je lepsi trasa...
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00145337_jirkov_trnova_YWbK.jpg 
Zobrazení: 31 
Velikost: 46.0 KB 
ID: 4717   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00145337_jirkov_trnova_igo_09Rw.jpg 
Zobrazení: 31 
Velikost: 40.5 KB 
ID: 4718  

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od beecher
    TT to vzal kolem/pres Kladno pred Prahou zahnul na dalnici na Plzen a pak s ni sjel... No, podivejte se sam...
    Mapa PL_CZ_SK_HU 645...

Hm, iGo to bere pres Zatec a Rakovnik, coz je podle nej o 23 km a 16 min. kratsi (Auto, Ekonomicky a algoritmus na max. Spravne)... To uz stoji za zvazeni, co je lepsi trasa...
    Rekl bych ze trasa I-go je lepsi.....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Taky si myslim...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Tak to me pos... A ja si myslel ze ta trasa je spatne, ale kdyz to tak bere i TT tak nelze nez to vzit jako spravne. Moc diky Beecher ted mam jasno :yes: Jak je ten obrazek u i-Go tak tak presne to vypadalo. Holt jsem veril Dynavixu a internetu.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední