Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 28

Téma: Vítejte do zlých časů

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Hudba: Walter Kraft
    Text: Lou Fanánek Hagen
    Zpěv: Josef Vojtek

Že by nám začala zase řádit cenzura? Tuto písničku prý nechtějí česká rádia hrát. Dějí se teď divné věci: poslanci se nechají mlátit, aby se zviditelnili, redaktora rozhlasu propustí kvůli tomu, že jeho host ve studiu přirovná premiéra k ....
    Připojené soubory Připojené soubory
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Tak to je síla.A lepší to nebude,po nástupu rudých,případně rudých přebarvených na zeleno k moci,byť jen malé.....

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Já jsem taky prvně začal nadávat na cenzuru, ale pak jsem si skladbu poslechl, a musím bohužel konstatovat, že je dost podprůměrná, jak hudebně, tak textem, ve svém rádiu bych ji taky nezahrál. A vůbec by nešlo o to, proti komu je namířená, a o co v ní jde...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

A www.1946.cz jste uz videli?
    Kdo uz ma sbaleny kufry jako ja?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Stránka nenalezena

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Je, pardon... http://www.volby1946.cz/

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Kdyže letí nejbližší letadlo(kamkoliv západním směrem)?

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Standa
    musím bohužel konstatovat, že je dost podprůměrná, jak hudebně, tak textem, ve svém rádiu bych ji taky nezahrál.
    Ty asi moc neposloucháš český rádia, že? :sarcastic: :? Min. 80% toho, co tam hrajou je ještě horší.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Ta pisnicka fakt nesla poslouchat Taky bych ji do radia nedal... Jsem to vydrzel asi do pulky a honem rychle jsem musel preladit na moje oblibene Dance radio (to zase asi nevydrzi par mistnich )

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

...musím bohužel konstatovat, že je dost podprůměrná, jak hudebně, tak textem, ve svém rádiu bych ji taky nezahrál.
    Tady jde o jasny narychlo sestaveny protest song s akutni potrebou se vykecat... Takze netreba hodnotit kvalitu muziky ci textu, ale o jeho vypoved. Ta je myslim jasna...
    Jiste, muze byt protest song kvalitni po obou strankach, ale doba je nekde jinde...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Ok, tak ještě dodám, že kdyby skladbu vytvořili v trochu "poslouchatelnější" formě, možná by byla šance, že to naše zkostnatělá rádia zahrají. Třeba Nohavicova Zima se občas hrála, ale ta zase byla "nezávadná", že
    Jinak v práci jsem nucen poslouchat denně osm hodin Evropu2 (a bohužel nejen v práci, ale i u holiče, u pivča, v obchodě...), takže bohužel vím, co se u nás hraje :sarcastic: ...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

...Jinak v práci jsem nucen poslouchat denně osm hodin Evropu2 (a bohužel nejen v práci, ale i u holiče, u pivča, v obchodě...), takže bohužel vím, co se u nás hraje :sarcastic: ...
    To nic není.Já jsem byl asi v 16 letech na letní brigádě v jedný plzeňský fabrice na chemii.A všude tam hrálo country rádio Karolína:
    Reprák byl dokonce i v kabině WC,na každé chodbě,místnosti ,dílně,kanceláře,šatně ,jídelně...prostě všude.
    Připadal jsem si jako ve filmu 1984.Nedalo se tomu utéct.Snad jen když se dával bordel do komína,tak v něm nebyl.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Jesteze mohu cestou do prace, celou pracovni dobu a celou cestu z prace poslouchat sve oblibene www.di.fm...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Já už jsem byl jednu dobu tak zoufalý, že jsem dokonce uvažoval o stavbě rušičky určitých frekvencí (jakoby náhodou třeba Evropa2 apod. ), ale ted jsem to vyřešil tak, že jsem do práce dotáhl moje letité Encore P401, hraju si svoje z pda, a v mé duši se rozhostil klid a mír ...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Asi si koupím 100km prodlužovák a budu poslouchat z kabelovky rádio Valc(nebo Walz ??).Tam prostě JEN hrajou.
    Už mě docela štvou ty takzvaně zajímavé soutěže.Kdo to má poslouchat!Jenže takový moderátoři jsou úplně všude.Dělají jako by to někoho zajímalo.Já za volantem rádio pořád dokola přelaďuju,abych žvástům utekl a poslouchal jen hudbu.
    Nejhorší jsou takový ty kecy :"Posloucháte rádio XY ,jojo,to je zábava ,to je super,jsme nejlepší,nejzábavnější..." .Samý kecy a žádná hudba:sarcastic:

Kdo má DATA-NONSTOP apod. může zkusit Abradio(kromě hudby i mluvené slovo např. Vladimíra Menšíka, Jiřího Sováka, Stellu Zázvorkovou, Miroslava Horníčka, Šimka a Grossmana, Lasicu se Satinským, Ivana Mládka, Izera a Dobrodinského...)

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Synchronizace času
    Od amos.zamba_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-06-2009, 11:33
  2. HTC TC a zobrazení času
    Od mumur v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 26-05-2008, 15:07
  3. Vítejte v části určené oznámením a tiskovým zprávám