Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vítejte do zlých časů

Zdenek Malinsky (9781)|14.5.2006 22:21
Hudba: Walter Kraft
Text: Lou Fanánek Hagen
Zpěv: Josef Vojtek

Že by nám začala zase řádit cenzura? Tuto písničku prý nechtějí česká rádia hrát. Dějí se teď divné věci: poslanci se nechají mlátit, aby se zviditelnili, redaktora rozhlasu propustí kvůli tomu, že jeho host ve studiu přirovná premiéra k ....
Karm (365)|14.5.2006 22:58
Tak to je síla.A lepší to nebude,po nástupu rudých,případně rudých přebarvených na zeleno k moci,byť jen malé.....
Standa_ce4you (380)|15.5.2006 09:41
Já jsem taky prvně začal nadávat na cenzuru, ale pak jsem si skladbu poslechl, a musím bohužel konstatovat, že je dost podprůměrná, jak hudebně, tak textem, ve svém rádiu bych ji taky nezahrál. A vůbec by nešlo o to, proti komu je namířená, a o co v ní jde...
beecher (9270)|16.5.2006 12:05
A www.1946.cz jste uz videli?
Kdo uz ma sbaleny kufry jako ja?
Karm (365)|16.5.2006 12:09
Stránka nenalezena :(
beecher (9270)|16.5.2006 12:10
Karm (365)|16.5.2006 12:14
Kdyže letí nejbližší letadlo(kamkoliv západním směrem)?
Zdenek Malinsky (9781)|16.5.2006 13:57
[QUOTE="Standa"]musím bohužel konstatovat, že je dost podprůměrná, jak hudebně, tak textem, ve svém rádiu bych ji taky nezahrál.[/QUOTE]Ty asi moc neposloucháš český rádia, že? :sarcastic: :? Min. 80% toho, co tam hrajou je ještě horší.
Kato_ce4you (970)|16.5.2006 14:16
Ta pisnicka fakt nesla poslouchat :( Taky bych ji do radia nedal... Jsem to vydrzel asi do pulky a honem rychle jsem musel preladit na moje oblibene Dance radio (to zase asi nevydrzi par mistnich :D )
beecher (9270)|16.5.2006 14:16
[QUOTE="Standa"]...musím bohužel konstatovat, že je dost podprůměrná, jak hudebně, tak textem, ve svém rádiu bych ji taky nezahrál.[/QUOTE]Tady jde o jasny narychlo sestaveny protest song s akutni potrebou se vykecat... Takze netreba hodnotit kvalitu muziky ci textu, ale o jeho vypoved. Ta je myslim jasna...
Jiste, muze byt protest song kvalitni po obou strankach, ale doba je nekde jinde...
Standa_ce4you (380)|16.5.2006 14:20
Ok, tak ještě dodám, že kdyby skladbu vytvořili v trochu "poslouchatelnější" formě, možná by byla šance, že to naše zkostnatělá rádia zahrají. Třeba Nohavicova Zima se občas hrála, ale ta zase byla "nezávadná", že :)
Jinak v práci jsem nucen poslouchat denně osm hodin Evropu2 (a bohužel nejen v práci, ale i u holiče, u pivča, v obchodě...), takže bohužel vím, co se u nás hraje :( :sarcastic: ...
Kavy (374)|16.5.2006 19:51
[QUOTE="Standa"]...Jinak v práci jsem nucen poslouchat denně osm hodin Evropu2 (a bohužel nejen v práci, ale i u holiče, u pivča, v obchodě...), takže bohužel vím, co se u nás hraje :( :sarcastic: ...[/QUOTE]
To nic není.Já jsem byl asi v 16 letech na letní brigádě v jedný plzeňský fabrice na chemii.A všude tam hrálo country rádio Karolína:evil:
Reprák byl dokonce i v kabině WC,na každé chodbě,místnosti ,dílně,kanceláře,šatně ,jídelně...prostě všude.
Připadal jsem si jako ve filmu 1984.Nedalo se tomu utéct.Snad jen když se dával bordel do komína,tak v něm nebyl.
beecher (9270)|17.5.2006 12:02
Jesteze mohu cestou do prace, celou pracovni dobu a celou cestu z prace poslouchat sve oblibene www.di.fm...
Standa_ce4you (380)|17.5.2006 19:15
Já už jsem byl jednu dobu tak zoufalý, že jsem dokonce uvažoval o stavbě rušičky určitých frekvencí (jakoby náhodou třeba Evropa2 apod. :D), ale ted jsem to vyřešil tak, že jsem do práce dotáhl moje letité Encore P401, hraju si svoje z pda, a v mé duši se rozhostil klid a mír :)...
Kavy (374)|17.5.2006 21:22
Asi si koupím 100km prodlužovák a budu poslouchat z kabelovky rádio Valc(nebo Walz ??).Tam prostě JEN hrajou.
Už mě docela štvou ty takzvaně zajímavé soutěže.Kdo to má poslouchat!Jenže takový moderátoři jsou úplně všude.Dělají jako by to někoho zajímalo.Já za volantem rádio pořád dokola přelaďuju,abych žvástům utekl a poslouchal jen hudbu.
Nejhorší jsou takový ty kecy :"Posloucháte rádio XY ,jojo,to je zábava ,to je super,jsme nejlepší,nejzábavnější..." .Samý kecy a žádná hudba:sarcastic:

Kdo má DATA-NONSTOP apod. může zkusit Abradio(kromě hudby i mluvené slovo např. Vladimíra Menšíka, Jiřího Sováka, Stellu Zázvorkovou, Miroslava Horníčka, Šimka a Grossmana, Lasicu se Satinským, Ivana Mládka, Izera a Dobrodinského...) :)
Karm (365)|17.5.2006 21:31
Já už rádio ani neposlouchám,max v autě kvůli dopravě ale to vyřeší autoamtické přerušení cd při doprvním INFU.Stejně,žádné rádio podle mého gusta nehraje(rozuměj Metallica a pod:) )a to abych poslouchal některé rádoby umělce ála Sámer apod na to fakt nemám nervy.(nikomu to neberu,když se mu to líbí proč ne :) )
Zdenek Malinsky (9781)|18.5.2006 11:43
[QUOTE="Karm"]žádné rádio podle mého gusta nehraje(rozuměj Metallica a pod:) )[/QUOTE]A tohle by nevyhovovalo?
beecher (9270)|18.5.2006 14:40
Ad Samer: Dovolil bych si oponovat ve smyslu kvality muziky. To jeho album Busted bylo produkovano jednim z nejlepsich americkych r'n'b producentu a oproti ostatnim radoby umelcum mistni provenience, je tahle deska, co do kvality zpracovani, jedna z ceskych nej za posledni dobu (nerikam, ze se to musi libit, ja to beru po technicke strance), nemluve o tom, ze takove r'n'b, ktere dela on, tady nikdo jiny nedela (ostatne konecne). A at je vzhledove sladouckej jak chce, tohle fakt umi zazpivat a kdyby mel poradny managment, tak se uz davno veze na r'n'b vlne v MTV. Uprimne, v SuperStar mi lezl krkem, ale timhle albem si u mne dost spravil reputaci, ta deska neni tak sladoucka, jak jsem predpokladal.
Stejne tak album Martiny Balogove, tohle asi je nejlepsi ceska popova deska za poslednich par let (teda az na ten ulet s tou titulni pisen k tomu silenemu serialu, co bezel na Nove), jak po strance pisni, tak po strance zpracovani a zpevu. Ono, kdyz modla ceskeho sansonu, pani Hana Hegerova, rekla, ze jeji sansonem smrcnute songy jsou az vytecne zazpivany, tak to bude neco znamenat... ;)

A Metallica? Posledni album, ktere se od nich da poslouchat, je Black Album (coz je asi vrchol jejich kariery), pak uz to je jenom vykradani sama sebe, nic noveho... :evil: :no:
To pochopila i Apocalyptica, proto po prvnim albu, kdy byly prevzany pouze veci od Metallicy, zacali delat i vlastni veci a rek bych, ze ty jsou jeste vetsi masakr nez vlastni songy Metallicy.

Fuj, jsem se zase vykecal... :D
Karm (365)|18.5.2006 15:15
S tím black albem souhlasím,Saint Anger mi nějak do noty nepadl.Ale co se mi fakt moc líbilo,bylo S&M(i když je fakt že sou to převážně jen remaky).Nicméně za svým názorem si stojím,ale nikomu hoi nevnucuju protože cháou že se to někomu může líbit. :)
beecher (9270)|18.5.2006 16:01
Moje odpoved narazela na to "radoby umelce"... Ono, ani ta Metallica neni nejake velke umeni... :) ;)
A S&M jsou jenom by Michael Kamen zesymfonizovane stare do Black Alba vcetne hity Metallicy, tzn. zadny novy song.

Nerikam, ze Samera zeru a mam s jeho plakaty polepeny pokojicek, to jako fakt ne, ale v tom braku ceske popularni hudby, ktera dnes vznika, jsou trojka Aneta, Samer a Martina daleko prede vsemi, kazdy se svym stylem muziky...
Karm (365)|18.5.2006 16:12
Dovolím si rejpnout,i na S&M byly nějaké novinky ;) .Musím přiznat,že sem ho viděl jen v SS,(asi tak jeden nebo 2 díly který sem vydržel sledovat),a tam mi to opravdu nepřišlo nic extra,pokud se vyšvihl tak všecka čest.
beecher (9270)|22.5.2006 15:51
Ad S&M: nasel jsem jednu... ;)

Ad Samer: V SS ho nutili zpivat neco, co neumi... Nerikam, ze je to univerzalni zpevak, jako Martina nebo Aneta, ale na r'n'b tady fakt nikdo lepsi neni...
Karm (365)|22.5.2006 16:06
Ad Sámer: Ok beru :)
Ad S&M: "- Human" a "No Leaf Clover"
CommanderZ (1798)|22.5.2006 16:11
[QUOTE]Nerikam, ze Samera zeru a mam s jeho plakaty polepeny pokojicek, to jako fakt ne, [/QUOTE]

Tohle ti i verim, viz zde :D
beecher (9270)|22.5.2006 16:18
:) To ale nejsem ja... ;)
CommanderZ (1798)|22.5.2006 16:40
Jsem si rikal ze na 17 nevypadas :sarcastic:
Kavy (374)|22.5.2006 17:41
Nick Beecher jsem objevil i jinde.Byl/je to expert,který preparoval většinu samostatných map pro TomToma,které se nachází na jednom ůčtu na RapidShare.
Nebo že by .... :?:
beecher (9270)|23.5.2006 16:13
Kavy, jaky RapidShare? :O

EDIT: Samozrejme vim, co je to RapidShare... ;)