Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vario a spodní tlačítka jako OK a START

RiKy_ce4you (28)|14.5.2006 17:07
Došel jsem na to že tyto dvě spodní tlačítka mají schopnost fungovat jako OK a START bez dodatečné instalace pomocného programu. Stačí je podržet asi 2 vteřiny a vyskočí nabídka Start. To samé platí i o pravém tlačítku které zavře spuštěný program. Nevím jestli už je to tu někde popsáno, ale já to tu nenašel tak mě nekamenujte. Snad to někomu pomůže.
Mem__ce4you (485)|14.5.2006 17:15
To by byla novinka. Můžu se zeptat, jestli na přetaktování náhodou nepoužíváš SmartsKey? ;-)
RiKy_ce4you (28)|14.5.2006 17:20
To používám. Proč, má to nějakou souvislost?
Mem__ce4you (485)|14.5.2006 17:24
Jasně, že má :-)

[QUOTE]Smartskey lets you remap your volume slider so you can use it to scroll, and lets you remap you D-pad so you can use it to open the application of your choice. Furthermore it makes your left Soft Button open the Start Menu by pushing and holding the button, and makes your right Soft Key function as a Close/OK button by pushing and holding it. Last but not least, Smartskey comes with configuration options for the OMAP overclock tool. You can now overclock your HTC Wizards processor and have the overclocking work when your HTC Wizard comes back from standby as well.[/QUOTE]
Krevety_tvf (143)|14.5.2006 17:36
hm sem se nechal nachytat :sarcastic: , ale bylo by to pekne :D
RiKy_ce4you (28)|14.5.2006 17:55
Tak sem objevil Ameriku. No nic, třeba příště přijdu na něco užitečnějšího a hlavně novýho.