Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 13 z 13

Téma: Free worms

Nováček
    Registrace
    May 2006

Existuje aj nejaka free verzia wormsov
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Mam obavy, ze nikoliv... Ale muzu se plest, protoze vim, ze jsou akorat originalni Wormsy a pak napodobenina Snails.

Nováček
    Registrace
    May 2006

A neni aspon nejaky crack alebo tak neco?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Asi jo, ale viz pravidla pro diskutujici...

Nováček
    Registrace
    May 2006

Tak aspon nejaky odkaz na stranku alebo tak neco.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Zapomeňte na warez. Ve všech diskuzních fórech je přísně zakázáno poptávat či nabízet warez, vkládat nelegální software ve formě souborů či jen odkazovat na stránky, kde se nelegální obsah vyskytuje. viz

Pokud chceš krást, tak to řeš mimo toto fórum. Pokud krást nechceš nebo neumíš, tak ti nezbyde nic jiného, než si tu hru nebo jiný soft zakoupit.

Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od beecher
    Mam obavy, ze nikoliv... Ale muzu se plest, protoze vim, ze jsou akorat originalni Wormsy a pak napodobenina Snails.
    Nemas pravdu, celkem je jich nekolik (tech napodobenin), viz tady. I kdyz free snad neni zadna.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Commandere, v cem nemam pravdu? Ja jsem napsal, ze zdarma nejsou wormsy ani jedny... A ze je napodobenin vic? To je jiste, coz jsem taky napsal... :

Registrace
    Nov 2007

:?: ou, takovou reakci jsem vazne necekal

Nechci se hadat, ale ja jsem jen potvrdil (to "...Ale muzu se plest, protoze..."), ze jich je vic a ze ani jedna zadara a uvedl odkaz na jejich prehled. Z tveho prispevku vypliva, ze si nejsi jisty, ale nevis o tom, ze by jich bylo vic :disgusted:

Neboj se, verim, ze ten prehled jsi videl uz nekdy pred pul rokem rokem, kdy byl napsan a to, ze "vim, ze jsou akorat originalni Wormsy a pak napodobenina Snails" bylo jen nejasne vyjadreni. Sorry pokud jsem te urazil )

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Teď jsem koukal, že tady máme nového krále, ale bohužel také ne FREE.

INFO

Registrace
    Nov 2007

Vypada to skvele, uz sosam trial

Registrace
    Nov 2007

Takjsem si s tim pohral.

Worky jsou o dost lepsi. Tohle je sice taky sranda, ale to je tak vsecko. Tim, ze se kazda hra odehrava na nekolika "planetkach" s vastni gravitaci je sice hezky napad, veskere trajektorie jsou ale diky tomu dost nevypocitatelne. Je sice opravdy sranda, kdyz vystrelite raketu a ona na neco dopadne az po 4 obletech mapy, nebo na chvili uvizne v gravitacni pasti mezi objekty nebo to treba necim napalite do soupere a on se pak pul minuty zmita mezi planetkami, ale mirit se proste neda. A to tu hru dost srazi.

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Pravda, grafika pekna i napad se mi libi, na chvili to zabavi, ale ta hratelnost...wormsy jsou wormsy...pokub by to jeste trochu poladili (napriklad zvetsit tlacitka, jsou neskutecne maly) tak by to mohlo bejt docela v pohode, ale tak jak je to tedka nic moc...

Podobná témata

1. Worms
    Od soto v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 01-02-2008, 18:03
  2. Worms na HP Jornada 540 (winCE 3.0)
    Od dj.kure_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 30-03-2006, 21:56
  3. WORMS
    Od waffen v sekci Hry pro Pocket PC