Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Outlook vs ThunderBird

PepaR_ce4you (35)|14.5.2006 10:41
Dobrý den,
uvažuji o kouppi PDA a následném přechodu z Outlook Express na jiného emailového klienta. Četl jsme několik témat o synchronizaci a problémech s ThunderBirdem, ale rád bych se přeci jen zeptal pro co je lépe se rozhodnout? Nemám v úmyslu používat oba (Outlook, ThunderBird) naráz a data synchronizovat mezi nimi, docela mě láka ThunderBird, ale přeci jen za každou radu či postřeh pro mé budoucí rozhodnutí budu vděčen.

PS: Ani moc dobře nevím zda ThunderBird půjde nainstalovat na WM 5 nebo jaké emailoví klienti jsou pro WM 5 k dispozici?.

Předem děkuji za odpovědi
Zdenek Malinsky (9781)|14.5.2006 11:36
Na PC je přechod od Outlook Expreress chválihodný. :yes: Nevím, kolik E-mailů ti denně chodí a co s nimi všechno děláš, ale mohu doporučit Thunderbird, Outlook (zejména pro synchronizaci s Exchange Serverem), The Bat!, špatný není ani pošťák v Opeře.
Pro synchronizaci s PDA je Outlook rozhodně nejlepší volba (u ostatních je se syncem problém nebo není možný vůbec), ale není problém používat v PC pošťáků víc. Např. já mám pro eOutlook (Exchange Server) Outlook a na IMAP Centrumu Thunderbird. Myslím, že není problém si nastavit přeposílání do Outlooku

Thunderbird rozhodně nepůjde nainstalovat do WM5, protože je jen ve verzi pro PC. Mě v PDA postačuje ten defaultní, ale pokud nebude postačovat, není problém vyhledat a vyzkoušet jiný soft, který bude tvým potřebám vyhovovat lépe. Třeba Flex Mail.