Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Today plugin na TV program

tazz1 (680)|14.5.2006 01:09
Nevite nekdo, jestli neexistuje nejaky today plugin, kterej by ukazoval aktualni TV program? Nebo pripadne s mirnym predstihem. Neco jako je SPBWeather, ale misto pocasi by tam byla telka :)
ElSoft (1244)|14.5.2006 02:23
už se to tu řešilo, není

jediný co můžu doporučit je tento prográmek
tazz1 (680)|14.5.2006 07:59
Nefunguje mi to :( . A opravdu bych to mel rad rovnou v today.
Zdenek Malinsky (9781)|14.5.2006 11:54
Nevím, proč se na jeden dotaz musíš ptát ve vícero diskuzích, ale budiž. Jak píše ElSoft a jak ti také odpovídal beecher, TV program do today neexistuje. Přijde mi to s ohledem na kvalitu programů našich TV naprosto zbytečné. Buď můžeš využít doporučený soft nebo si z nabídky programů vybrat a následně zadat do Outlooku, což se ti samozřejmě zobrazí na today. Další možností je si pořady nahrávat a ne je sledovat on-line (ušetří se tím čas reklam) viz např.

Můžeš si i prostudovat tyto diskuze k TV programům na PDA. Třeba tě něco inspiruje.
tazz1 (680)|14.5.2006 12:28
Samozrejme muzeme vest dialog nad kvalitou nasich televizi (a nemusime se shodnout), ale argumentovat tim, ze prave proto neni nejaka aplikace je myslim dost subjektivni.
Nicmene dekuju za nazory. Vyse uvedeny program mi nefunguje a nic jineho neni. Takze mam holt smulu :)
ElSoft (1244)|14.5.2006 13:17
a četl jsi celou diskuzi k tomu programu, řeší se tam problémy lidí, kterým to také nechodilo a snad všecky se vyřešily

nicméně pokud chceš today plugin, tak ti nic nebrání koupit si knihu o C++ a naprogramovat si ho ;)
tazz1 (680)|14.5.2006 13:29
Tak na to si vubec neverim, jsem sotva zacatecnik s MDA :D