Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: SmartMaps - casove zkresleni

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2005

nasel jsem tu jen dve relevatni fora ale obe zamcena .. ale k problemu

mam smartmaps, funguje dobre, najde mne (mou soucansou polohu) ale nejak divne zpracovava data, celou dobu mne ukazovalo (jakmile jsem se dal do pohybu) ze jsem o kus vic zpet ..

priklad

jel jsem po dalnici, zastavil na benzince a zanlu stopky .. asi 2,5 minuty jsem pak mohl sledovat kudy jsem jel po dalnici az na benzinku ..

udelal jsem podobny test ve meste .. opet jsem pak mohl sledovat pres dve minuty kudy sem jel, .. pokud jsme stal na semaforu tak to stalo treba pul minuty na semaforu a pak jelo dal

cily vse funbuje vyborne, akorat me to ukazu kde sem se nachazel pred dvema a trema minutama .. ne tam kde sem tedka

nevite co s tim je?????
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Obávám se, že jde o velmi starou verzi SmartMapsCZ 1.8, kterou jsme dělali ve spolupráci s německým partnerem.

Tento produkt se již dávno neprodává, mj. i z důvodu špatné komunikace s GPS.

U současné verze 2.x.x o takovém problému nevíme a myslím, že zde je podpora
    GPS bezvadná.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. SmartMaps + WM5
    Od milda2000_ce4you v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 110
    Poslední příspěvek: 28-03-2008, 10:39
  2. SmartMaps a rw6815
    Od VVlada v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 05-03-2007, 15:55
  3. Slibotechna SmartMaps?
    Od Jarouš_ce4you_oldd v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 01-03-2007, 22:15
  4. SmartMaps
    Od Jirka K._ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 22-05-2006, 18:56
  5. Smartmaps pre SR
    Od ivanmart07 v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 17-12-2004, 20:54