Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Klavesnice Bluetooth a Active Sync

dominika_ce4you (30)|13.5.2006 13:32
Stale u me trva potiz z AS, at nastavim, co nastavim, prepisuje mi pc starymi soubory nove soubory v pda. Pripadne mi tim nic v pc prepise to vsechno v pda. Nepomaha ani novy partner. Ted jsem dostala sekundarni miniklavesnici spojitelnou pres bluetooth s pda, ale nedari se mi instalace. Pripojim, pustim cd, vse projede dobre, ale ikona klavesnice se na pda neobjevi a tudiz je vse v haji. Jsem silene vztekla. POMOZTE.:evil:
beecher (9270)|13.5.2006 14:48
1. Co kdyby sis do podpisu dala typ tveho zarizeni?
2. Co takhle napsat o jakou miniklavesnici se jedna?

Vestit neumime... Diky. :yes:
dominika_ce4you (30)|13.5.2006 16:57
Souhlasim, to jsem nejak v zapalu boje nenapsala. HP Ipaq rx3715 a Freedom Keyboard http://www.alzasoft.cz/d54028/18843245/freedom-keyboard-bezdratova-skladaci-bluetooth-klavesnice-pro-pda-a-mobilni-telefony-63-klaves.htm .

JInak klavesnice jiz funguje. Nutno dodat, ze podle instrukci manualu se nelze vubec ridit. Konecny postup instalace byl tedy nasledujici. Pripojila jsem pda, spustila z pc CD s instalaci ovladace. Ten nainstaloval cosi do pc, v Programech na pc se objevila nova slozka Freedom Keyboard, kde teprve se spustenim vybrane ikony spustila samotna instalace do pda. Teprve pak se v hlavni nabidce v pda po restartu objevila ikona ovladace klavesnice. Tohle ale v navodu instalace neni. Tam preskoci fazi spusteni nainstalovaneho softu z pc a teprve pak se objevi ikonka v pda.

Ovsem s AS mam problemy stale a uz mi pije krev.