Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Koupil si někdo v ALDI Medion MDPPC100 s GPS navigací ?

Václav Endler (96)|6.10.2003 09:50
:) Zdravíčko,

od své tety jsem si nechat kopit v ALDI výše uvedené PocketPC je sice v němčině, ale člověk si rychle zvykne. Součástí kupovaného balíčku byla i satelitní navigace s mapami Německa, Rakouska a Švýcarska. Navigaci po Německu jsem už vyzkoušel a byla to špica. Chtěl jsem tam nainstalovat mapu od PocketKimu, ale nekomunikuje s GPS anténou. Pokud je někdo kdo tomu rozumí, a nebo již podobnou aplikaci rozchodil, budu vděčný za informace.

Vašek
Pavel Koza (4761)|7.10.2003 22:08
Nemate na to zarizeni nejaky odkaz? Vubec netusim, o co se jedna:) Pokud jste z Prahy, mohli bychom si dat sraz a neco ozkouset.
Václav Endler (96)|15.10.2003 11:56
Nazdar, měl jsem pocit, že jsem Ti to již poslal, ale nikde to tu nevidím tak tedy tady je recenze,

http://www.pocketpcthoughts.com/articles.php?id=7051&PHPSESSID=f10eb86b0f7d7be016d135a608525f75

je v angličtině, ale myslím, že to pro Tebe nebude problém. Příjemné počteníčko.
Vašek
Václav Endler (96)|18.5.2005 08:26
Zdravíčko,
abych nekřivdil, tak GPS se mi podařilo rozchodit asi po měsici, když se mi vybila baterka a musel jsem PPC rozjíždět znovu. Pak se GPS s PocketKim rozeběhlo samo a od té doby s ním není problém. Jenže pravý peklo začalo až v polovině roku 2004. Nejdříve mi odešla základní deska a protože mám příbuzný v SRN nebyl problém toto opravit. Vyměnili desku bez problémů. Po návratu z Německa, ale nedržela v konektoru anténa GPS. Protože jsem hodně jezdil a PPC používal i jako Knihu jízd (to je taky program od TRANISu) musel jsem si vypomáhat papírky, kterými jsem "utěsňoval" propojení PDA a GPS. Bohužel při takovémto namáhání konektoru jsem později "seškrábl" nalepené drátky v konektoru v PPC. Kontaktoval jsem společnost v tu dobu zastupující MEDION v ČR a bylo mi řečeno, že mám poslat e-mail s fotografiií závady a že se ozvou - nestalo se tak do dnešního dne. Na Internetu jsem, ale objevil chlapíka z Brna - ing. Rostislava Hučku ICQ #17-339-488 Midgard - Ing. Rostislav Hučka, Kameníčkova 24, 61600 Brno , který mi tento kontakt za 200 Kč opravil. A aby toho nebyl konec minulý týden mi odešlo podsvícení displaye. Přihlédnu-li ke zkušenosti, že synáček dostal MEDION MP3 přehrávač, který se dotočil po přehrání jednoho CD (pravda asi za 14 dnů se z Vltavy vrátil opravený) je na Vás jestli je MEDION to pravé
Václav Endler (96)|15.12.2005 08:59
Tak Medion je v háji. V červenci jsem si koupil MDA III a Medion dal synáčkovi. Udělal jsem HR a pak asi dvě a půl hodiny "kalibroval" display.Povedlo se a syn jej používal jako mp3 přehrávač. Odjeli jsme na dva dni bez nabíječky a Medionu došla baterka:((. A ani po 4 hodinách jsme jej nezkalibrovali. Tak máme kapesní baterku s 32 MB pamětí :D