Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Je nejaky jiny prohlizec dokumentu *.doc

will27 (131)|12.5.2006 17:41
Chtel jsem se zeptat,jestli existuje neco jineho nez ClearView ... U CV se mi zda zobrazeni u *.doc docela nestatne... Neexistuje neco,co umi formatovat delku radku na display,aby se nemuselo porad hybat joystickem..
Bohumil Stejskal (414)|13.5.2006 00:16
no já bych teď po pár pivech řekl,že Mobipocket reader,ale ráno to možná budu vidět jinak :D :yes:
will27 (131)|13.5.2006 00:53
Dik za tip...Tak ja jdu po par pivech pivech instalovat... Uvidime,jak to dopadne:D
Bohumil Stejskal (414)|13.5.2006 08:35
hlavně si dohrej do Qteku do afresáře Windows/fonts české fonty,to už se tu řešilo v diskuzi o té bibli.:D :yes: V tom Mobipocketreaderu už jen ten font vybereš v nastavení ;)
will27 (131)|14.5.2006 01:40
Tak bohuzel *.doc nefunguje... budu muset prevadet na *.txt.... ty ten mobipocket zvlada... Nebo taky interni Internet explorer..
Sodja (45)|23.6.2006 10:25
[QUOTE="will27"]Tak bohuzel *.doc nefunguje... budu muset prevadet na *.txt.... ty ten mobipocket zvlada... Nebo taky interni Internet explorer..[/QUOTE]
*.doc zvládá allreader bez problémů - akorát si musíš pohrát s kódováním win1250 a ostatní na stolním počítači. zajímavé je,že to samotní výrobci neuvádějí
na Qteku 8010 čtu v kódování Unicode
program má spoustu rychlých klávesových zkratek a zvládá číst i soubory o několika MB
po 4 měsících používání jsem se ho dokonce rozhodl koupit,ale už 3 dny od platby mi nepřišel aktivační kód
Lobo_ce4you (514)|26.6.2006 10:17
Taky jsem čekal až mi pošlou aktivační kód a po třech dnech jsem jim napsal a oni že jim musím poslat instalační kód a oni mi pak pošlou aktivační. Je to docela zmatek. Taky je nevýhoda, že když provedeš master reset, tak se ti změní instalační kód a musíš i zažádat o nový aktivační kód. Jinak je to ale super program!