Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 13 z 13

Téma: Jak na USB host?

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Mam FS Pocket Loox N500,koupil jsem si orig.kabel s usb host...kdyz pripojim usb disk-mp3 prehravac,rozsviti se ale nikde ho v PDA nevidim...jak to rozchodim,je potreba instalace nejakych ovladacu nebo nejak zmenit nejaka nastaveni?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Hele nechces se radsi trochu snazit a zkusit neco vyhledat? Naprosto presne stejne jmeno diskuze jsem pouzil pred mesicem tady:
    http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=14685

Nektere USB zarizeni ale ani po nainstalovani toho driveru nepojedou..

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Kouknul a stahnul,nefunguje nic...mam fotak Canon A85,ctecku karet,usb disk s mp3 prehravacem...pozapojeni nabehne tabulka a chce to zadat nazev zarizeni...nic to nebere...asi mam smulu...cekal jsem od toho asi moc...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Me funguje ctecka karet, ale uz mi nefunguje fotak Olympus C220.. ani s jednou ze dvou kamaradovych mp3ek jsem nemel uspech.. Kazdy zarizeni to ma jinak.. Kamosuv Loox 718 ty jeho mp3ky nasel a pripojil jako Hardisk v rootu zarizeni.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

tak jsem ted jako posledni pokus zkusil flash...aktualizoval jsem win a stejne nic...

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Dalsi poznatek...ctecku karet mi to nacte jako hard disk...ale jen kdyz do ni dam SD nebo MMC kartu...kdyz do ni dam CF kartu tak nic...

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Také mám Canon (PowerShot S50) a nefunguje mi. Asi to bude tím, že Canony nepodporují Mass Storage :no: :sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Ahoj, používam USB Host s looxem N520. Použila jsem to např, s Flash pamětí bez jakékoli instalace se paměť objevila jako další disk.
    Dále používám externí zařízení naší výroby, které používá obvod FTDI, kde mám stažený ovladač k tomuto obvodu. Užitečný je program Device manager, stažený ze sekce programy- jsou zde vidět připojená zařízení a jejich ovladače.
    Markéta

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Tak prvni zarizeni ktere mi funguje...asi dva roky stary mp3 flash disk koupeny za par korun z Plusu...znacka Elta...je zajimave ze v pc se jevi stejne jako Acer,o kterem pisu vyse-jako novy ext. disk,ale PDA ho nenacte...Eltu nacte jako Hard disk...???

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Tak jsem zkusil Device manager...zarizeni se mi v nem zobrazi...ale v PDA nic...jak ctecka tak Acer mp3...divny...

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

ja mam taky zatim jen negativni zkusenost, zkousel jsem mp3prehravac Canyon CN-MP3SE 512Mb a vyhodilo to na me varovne okenko s nadpisem USB HOST a textem OverCurrent - Plug out USB device
    Dale jsem zkousel nejaky noname flashdisk 128 Mb a ten jenom probliknul, potom MSI Bluetooth USB adapter, ten taky jen blikal a nakonec fotak Canon A70 a ten taky nenabehl do rezimu USB spojeni
    Zkousel jsem to s nainstalovanyma ovladacema doporucenyma v TOMHLE threadu

elo elo je offline
    Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Já jsem zkoušel po nainstalování výše zmíněných ovladačů připojit čtečku paměťových karet od neznámého výrobce. Po připojení a vložení SD karty se mi v průzkumniku PDA objevila složka Hard Disk. Ale když vložím do čtečky kartu memory stick z foťáku, tak se karta v PDA neobjeví a ani čtečka ji nerozpozná. Když připojim čtečku i s oběma vloženými kartami k PC, obě jsou rozpoznány bez problému. Nevíte proč mi PDA a čtečka rozpozná jen SD kartu a ne MS??

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Koupil jsem flash disk ctecku karet Compact flash za par korun a kdyz pripojim k pda tak mi ji pozna jako hard disk...znacka ctecky i-tec...delaji je jeste ve verzi pro sd a memory stick

Podobná témata

1. USB Host
    Od hershi v sekci HD2
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 17-12-2010, 21:39
  2. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 19-04-2008, 19:17
  3. jak na USB host
    Od kanak v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 20-06-2006, 12:31
  4. n35 a USB host
    Od pepa_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-07-2005, 21:53
  5. PDA a USB host
    Od vlado4_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 22-05-2005, 19:07