Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Loox 410 - problem s task managery

zivan (615)|12.5.2006 15:27
Mam problem s obnovovanim pluginu na today obrazovce pri uzavirani programu pres task managery. PDA je po hardresetu a vsechny pouzivane programy by meli byt aktualizovane na nejnovejsi verzi.

Popis:
- mam spusteny PocketNav a v Today mam pluginy Pocket NDays, Tasks, Calendar a BirthDays
- pres Start menu otevru File Explorer, uzavru ho krizkem a pak ho odstranim z pameti a vsechny pluginy se obnovi
- pres Start menu otevru File Explorer, rovnou ho odstranim z pameti pres PocketNav a v cca 80% pripadu se mi prestanou obnovovat nektere pluginy, staci otevrit Start menu a zase vse jede

- poradi na today obrazovce na to nema vliv

A ted co to zpusobuje?

1. task manager - zkousel jsem vBar a jeste par dalsich, nedela to Running Programs od FSC, ale to bude spise tim, ze otevira komplet okno a uzavreni tohoto okna bude stacit na to "stouchnuti" do pluginu

2. pluginy - zatim jsem narazil na problem s Pocket NDays, Birthdays, tdLaunch 1.6. Misto textu se mi u "zastavenych" pluginu zobrazuje prazdne misto, jen u tdLaunch se zobrazuji ikony, ale nereaguji

3. update ROM Loox 410 z WM2003 na WM2003SE. Muze to testnout nekdo s Looxem 410 a WM2003?

Diky za rady
Zdenek Malinsky (9781)|12.5.2006 18:10
Já bych se tím netrápil, zbytečně nelaboroval a rovnou to HRknul (udělal hard reset). Pak čistá instalace a mělo by to být O.K.

Jako task manažer doporučím k vyzkoušení Magic Button, tMan nebo WisBar Advance 2, místo File Explore zkus Total Commander. Pocket NDays jsou na 2003 i 2003 SE bez problému, místo Tasks, Calendar a BirthDays stačí Pocket Breeze. tdLaunch jako všechny launchery je dle mě zbytečnost, ale pokud ho potřebuješ můžeš zkusit iLauncher. Dobrý indikátor baterie je Batti (stejná strana jako tMan).
zivan (615)|12.5.2006 21:20
Prave kvuli problemum s PDA (tyhle + jeste nejake) jsem provedl HR vcera a OK to bohuzel neni. Psal jsem, ze PDA je po HR.

Laboruju s tim, abych vyloucil chybu jedineho programu.

tMan je pro me momentane nepouzitelnej. Kdyz jsem mel jeste WM2003, tak se mi sekal cca jednou za pul hodiny. Po upgradu na WM2003SE se mi posledni dve verejne verze a jedna beta sekne maximalne do 15s. Dejvovi nikdo jiny nic podobneho nehlasi.

File Explorer jsem zkousel jen jako testovaci aplikaci, kdyby to nekdo zkousel napodobit, tak ji ma kazdy v PDA. Total Commander pouzivam a taky to neni uplne bez chyb. Obcas se mi misto zobrazeni kontextoveho menu nad souborem sekne, nejde zavrit a musim provest SR.

Zkousel jsem jeste task manager Switch a ten mi tyto problemy nedela (nepocitam bilej flek misto ikony). Proto bych se priklanel k tomu, ze to nebude problem pluginu, ale Task Manageru (proc s tim mam ale problemy jen ja?) nebo toho upgradu na WM2003SE. Nekde jsem cetl, ze se prestal prodavat. Neni to kvuli problemum se stabilitou?
zivan (615)|14.5.2006 15:11
Mohl by to otestovat nekdo s Loox 410 + WM2003 a nekdo s Loox 410 a WM2003SE ?
Zdenek Malinsky (9781)|14.5.2006 15:24
Já bych to viděl spíš jako problém tvého PDA, nikoli softů. Že by ne příliš zdařený flash na SE ?
zivan (615)|14.5.2006 17:32
Tak jsem provedl znova flash a PDA se chovalo normalne az do synchronizace s Outlookem.
Dal jsem synchronizovat Kalendar, Kontakty a Ukoly a problemy jsou zpatky.