Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Touchpad u 4700 - názory

Seki_ce4you (63)|12.5.2006 15:01
Ahoj, zajímalo by mě, kolik z Vás ten touchpad používá? Podle mě je to mimořádně nepovedené, alespoň já si na to nemůžu zvyknout. A to mi ovládání notebooku touchpadem problémy absolutně nedělá... Jaké máte zkušenosti Vy? Také PDA raději ovládáte stylusem a na touchpad vůbec nemakáte jako já? ;-)
Surgical (2364)|12.5.2006 15:27
Tak pokud vim ho lze vypnout....
libor_m (1026)|12.5.2006 18:37
Je to v registrech, ale pro neprofesionála jednoznačně doporučuji nějaký tweakovací sw, např. Tweaks2K2.NET
Kája_oldd (759)|12.5.2006 19:44
Asi budu krapet OT, ale překvapilo mě, když sem na jednom ipagum co sem dřív původně instaloval většinu aplikací a touchpad fungoval jako obvyklé D-pady bo jak se tomu říká u ostatních pda, a teď když se mi bez výraznějších změn dostal do ruky, tak pohybem touchpadu se tam objevil kurzor a touchpad ho ovládal. Moc dlouze sem ten stroj v ruce neměl, nevíte, čím, to mohlo být?
rl (6)|12.5.2006 21:55
Touchpad ma dva rezimy - navigace / kurzor.
Da se prepnout v system/ Synaptics NavPoint.
R.
Seki_ce4you (63)|13.5.2006 11:18
Ano, já samozřejmě vím, že má dva režimy, ale nevyhovuje mi ani jeden... zkrátka ať máte jeden režim, nebo druhej, tak stejně musíte fungovat přes touchpad. :((
Sieno (70)|13.5.2006 19:53
Já osobně používám touchpad jenom jako D-pad... Popravdě bych ho na mé 4700 radši neviděl. Jako D-pad to není "vono" a jako touchpad je to příliš malé, nemluvě o tom, že aplikace WM na to prostě nejsou stavěné....
brody_ce4you (39)|17.5.2006 18:42
Me osobne ten touchpad nevadi. Jako d-pad je to super, protoze je to dotykove a ne jak u ostatnich pda mackat tlacitka. A rezim kurzoru je skvely treba v autobuse, tramvaji, kdyz to po ceste drnca, tak topuchpadem se to ovlada v pohode, kdezto stylusem bych si leda tak propich displej.
sid_ce4you (31)|18.5.2006 10:14
tiez ten touchpad moc rad nemam (hlavne pri hrach kde sa to neda pouzit) ale napr ked sa mi raz dofakal display(klikol som na stred a ono to vtedy reagovalo tak ze som spravil asi 35 ciar) tak som pouzival v nudzi touchpad cursor mode

a teraz touchpad pouzivam len ako 4 tlacidla na to to staci