Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ztratily se mi aplikace, soubory a složky z karty

maxtreme (248)|12.5.2006 01:41
Mám menší problém, nevím proč, ale ztratily se mi ze storage card programy a další složky.. Ale podle informací o kartě (velikost obsazeného místa) tam všechno je..

Nevím, co dál.. Zkoušel jsem pár soft resetů, do HR se mi moc nechce protože data co na kartě "mám" nemám zálohované a jsou pro mne důležitá.. Nestalo se někomu něco podobného? Co s tím mám dělat? :(

Díky za rady!
ElSoft (1244)|12.5.2006 01:59
Zkusit čtečku na PC, případně Softick Card Export II, možná by mohl pomoc i nějaký progámek jako je Pocket mechanic
pak rada: zálohovat, zálohovat a zálohovat
fun_thomas_ce4you (74)|12.5.2006 12:50
Vcera se mi stalo to same, mel jsem pusteny internet explorer, stahoval jsem soubor, ulozil jsem ho na SD kartu, potom jsem pustil pruzkumnik a co nevidim...na karte vsechno pryc, akorat jedna slozka internet temp. files nebo tak neco a ten stahovany soubor...jinak vse pryc, ale porad to ukazuje kapacitu na karte jako kdyby tam vsechno bylo...ale videt neni nic...zkousel jsem to ve ctecce, taky to nevidi nic krome tech dvou veci...zas tak dulezita data jsem tam nemel, takze probehl HR, ale nechapu proc se tak najednou stalo.
windmaster (307)|12.5.2006 12:59
Znovu se tu opakuje to samé (předpokládám, že problém opět způsobuje SD karta).
Mě pomohla kombinace PC+čtečka+ Total Commander/ tlačítko příslušné karty/ vlastnosti/nástroje/kontrola chyb/automatická oprava chyb.
chromos (116)|12.5.2006 13:17
Stalo se mi něco podobného s nainstalovaným MultiIE a přesunutím Inernet files na kartu. Den nato jsem se nestačil divit. Místo adresářů byly na kartě soubory stejného, ale poněkud zkomoleného, jména. Naštěstí mám zálohu karty v PC, tak jsem to vyřešil formátem karty a vrácením se do bodu před instalací MultiIE. Ani předtím a ani potom se mi nic s kartou nestalo. Takže já jsem si celkem jistý, že v mém případě za to mohl buď MultiIE nebo přesunutí Internet Files na kartu, případně obojí v této kombinaci.