Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Používání wifi na Qtek 8310 a otevírání Office dokumentů

honzanun_ce4you (7)|11.5.2006 00:41
Mám tehle foun a nějak mi nejde používat wifi. i Když jsem v místě, kde je hodně free sítí, nenačte mi to ani stránku (někdy jen třeba polovinu a konec) má někdo nějaký univerzální nastavení na nastavení wifi?


Další dotaz je ten, jestli jdou v tomhle founu otevírat excelovský tabulky a wordovský dokumenty. Nějak se mi to zatím nepodařilo...
ipf (2136)|11.5.2006 06:37
WiFi ti neporadím, ale k otvírání dokumentů Office:
pokud ti je Qtek nechce otevřít a vyskakuje ti chybová hláška, na vině je chyba v softvéru. zadej do hledání výraz Qtek 8310 a určitě najdeš příslušnou diskuzi, kde se tento problém řešil. východisko je ale jediné: napsat výrobci SW, který ti s omluvou pošle registrační klíč a ze stránek si stáhneš nový soft.
Bohumil Stejskal (414)|11.5.2006 08:57
* wifi - to že Qtek vidí spoustu wifi stanic ještě neznamená,že se k nim může připojit,vyzkoušej to buď na Shellce nebo u Eurotelu,ty by mohly být skutečně volně k užití... já mám doma Acces point a přes ten sem připojenej naprosto v pohodě,žádné nastavování wifi v Qteku jsem nedělal,jelo to hned ;) :yes:

*exce,word - použij Clear Vue Suite - ovšem ne to,co jsi dostal na CD s Qtekem,musíš mít novou verzi a od výrobce klíč,už se to tu řešilo,listuj diskuzí dozadu :yes: