Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Free alternativa k Pocket Informant nebo Agenda Fusion?

Rogner (49)|10.5.2006 22:17
Můžete doporučit nějakou free alternativu k Pocket Informant nebo Agenda Fusion?

Díky
Zdenek Malinsky (9781)|10.5.2006 23:29
Ne. Jsou ještě horší, než defaultní kalendář.

Pokud nepotřebuješ nic speciálního a do PDA nevkládáš moc nových událostí (spíše přes PC), tak doporučím Pocket Breeze nebo SPB Diary.
bmw (151)|11.5.2006 07:02
Pocket Breeze a SPB Diary, nejsou free, a jsou to spíše pluginy na dnes
ddano (122)|11.5.2006 08:33
Na AgendaFusion sa mi rátali dve veci ( keď som ho skúšal):1, kontakty sa dali radiť buď podľa mena alebo podľa priezviska ( čo outlook neumožňuje a najradšej by som ich za to zastrelil, pretože mi radí kontakty inak, než v telefóne) a 2. že v kalendári zobrazuje pri mesačnom prehľade počet udalostí na každom dni a nie len trojuholník, či štvorček, ako dafaultný kalendár. Žiaľ žiadny podobný program som nenašiel, tak mi asi nezostane, než šetriť korunky, aj keď na lokalizáciu kašlú ( oni mi to povedali slušnejšie) ...
TheMelin (1642)|11.5.2006 08:52
Nedávno tu Beecher psal, že o češtině uvažují. Nebo spíše s ní počítají. Teď už nevím zda do verze 9 či do nějakého nového buildu.
ddano (122)|11.5.2006 09:06
Jasné, lokalizáciu by som prehltol, na môj dotaz na CZ/SK lokalizáciu mi lakonicky odpovedali "not at this time" :-)
beecher (9270)|11.5.2006 15:14
O ceskem prekladu AF Developer One uvazuji.
Ja uz ji prekladam rusko-cinskymi praktikami, ac se mi to prici, jak rybi kost v hrdle... :?
bmw (151)|11.5.2006 15:17
A do kdy to vidíš že to přeložíš, a kterou verzi děláš
beecher (9270)|11.5.2006 15:55
Do kdy nevim, delam to ve volnem case, prekladani mne nezivi...
A delam posledni verzi, tedy 8.04...
Zdenek Malinsky (9781)|11.5.2006 16:07
Ad překlad Aganda Fusion
Musíme se smířit tím, že čeština není světovým jazykem, že česky mluví jen + - 10.000.000 lidí. Doufejme, že se konečně výrobce rozhoupe a začne s beecherem spolupracovat.

Ad Pocket Breeze a SPB Diary
Jistě jsou to today pluginy (pardon, zapomněl jsem, že mělo být free), ale myslím, že dosti velké části uživatelů v kombinaci s defaultním kalendářem postačí. Umí toho hodně, nezaberou v paměti tolik místa a ani nejsou tak drahé jako Pocket Informant nebo Agenda Fusion, které málokdo skutečně využije z více než 20-30 %.
Chci říci, že jsem zkoušel několik alternativ, ale došel jsem k závěru, že buď default nebo jeden z dvojice PI a AF. Některé jiné softy a to dokonce i placené byly buď objemem zabraného místa v paměti téměř totožné PI nebo byly spíše na vizuální efekt a uměly méně než defaultní kalendář.