Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Změna barevného schématu

Nováček
    Registrace
    May 2006

Displej PDÁčka je bohužel ve tmě velice jasný i při maximálním ztlumení podsvícení, a tak mě napadlo, že by se to dalo zmírnit změnou nastavení systémových barev. Pokoušel jsem se najít nějakou šikovnou utilitku, která by mi umožnila si v PDA vytvořit a rychle přepínat barevná schémata (něco podobného jak je ve to Windows - švestka, bouře, vysoký kontrast, atd..) - ale neúspěšně. Nevěděl by někdo o něčem takovém ?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Temat pro Today se daji na webu najit tisice mozna i desetitisice, stejne tak i utilitky, umoznujici jejich vytvareni/customizaci. I ve zdejsi freewarove sekci se da lecos najit. Prepinani temat standartne je ukon na par kliku. Start-Setting-Today-Scheme-OK. Cesky uz to snad ani "lokalizovat" nebudu.
    Mnohe aplikace umoznuji prepinat aktualni tema z nainstalovanych/nahranych ve strojku (defaultni umisteni je adresar Windows) primo z Today, zum Beispiel Spb Pocket+. Mnohe aplikace, resici profily pro ruzne prilezitosti, tez umoznuji s volbou profilu automaticky nahrat zvolene/vhodne tema, napr. profil pro praci, pobyt doma, vecerni hodiny, intimni chvile, navstevu mother in law und so weiter.

Theme generator velkeho otce

Nadstavba pro Extended Themes Spb pocket+

Inspirace, nebo mozna bingo?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Dík za tip. Prográmky jsem zatím nezkoušel, ale podle prvních informací to vypadá tak, že první dvě jsou pro desktop, a to já nechci, protože jednak na desktopu nemám Windows, a zadruhé, uváděl jsem, že bych si chtěl barevná schémata vytvářet přímo v PDA. No a ten poslední link směřuje na archiv stažitelných témat a to taky není to co jsem potřeboval. Ale třeba se pletu, tak dík za případné uvedení na pravou míru.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ještě bych měl poznámku k tomu podsvícení. Je smutné, že Microsoft omezuje plné využití mého hardware. Nevím, jak je to v novější verzi, ale ve WM 2003 SE mám k dispozici jenom 10 stupňů jasu, kdežto pod linuxem je změna takřka plynulá, těch stupňů je u mého modelu (HP rx3715) tuším asi 45 nebo 100. Ono o to zas až tak nejde, podstatné je to, že ten nejslabší stupeň pod windows neodpovídá nejmenšímu možnému dosažitelnému jasu (neberu v úvahu úplné vypnutí podsvícení).

Nováček
    Registrace
    May 2006

Co s tim ma spolecneho Microsoft? Obrat se na vyrobce sveho zarizeni, proc to udelal ausgerechnet tak, jak to udelal...ROMku si kustomizuje vyrobce, ne MS

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Alebo aj priamo pre PDA Funny... v sekcii freeware.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Dík za tip, je to šikovná věcička. Škoda, že neumí to co jsem potřeboval - změnit barvu plochy okna (z bílé na nějakou šedou). Asi se to bude muset dělat jinak než přes témata.

Podobná témata

1. zmena do O2 SK
    Od Celsius_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 21-03-2010, 21:45
  2. Zmena OS
    Od Cten121 v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 17-06-2007, 19:42
  3. Změna OS v PDA
    Od black-star v sekci Fujitsu Siemens Computers