Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

http://shop.palmpc.cz

PepaR_ce4you (35)|10.5.2006 07:43
Dobrý den,
jsem zelenáč a uvažuji o koupi prvního PDA a zatím jsme si zvolil F-S N560. Rád bych se zeptal jiných majitelů tohoto přístroje na zkušenosti s ním a popřípadě zda by mi doporučili obchod na nákup. Kamený či internetovy? Docela se mi líbil http://shop.palmpc.cz, proto za jakékoliv informace či zkušenosti budu vděčen...
Zdenek Malinsky (9781)|10.5.2006 13:32
Pokud chceš ušetřit, tak určitě internetový obchod a ceny v zahraničí budou možná nižší než u nás. Zase v případě případné reklamace nebo vracení je problém s dopravou a tím se to prodraží.
Pokud raději (jako já) kamenný obchod, tak AH Mobile. Já mám s nimi 100% pozitivní zkušenost a i zde v diskuzích (jak se můžeš přesvědčit sám) je na ně jen chvála.
Nechci nikomu vnucovat svůj názor, ale u PDA bych dal přednost kamennému obchodu a možnost si prohlédnout PDA, zda nemá vadné pixely.
PepaR_ce4you (35)|10.5.2006 15:49
No jo, ale já jsme Brněnský ;) BTW jak se poznají vadné pixely nebo jak nejlépe ootestovat displej na vadné pixely?
beecher (9270)|10.5.2006 16:03
Aplikaci PocketLCD.
uzivatel_oldd (180)|11.5.2006 12:40
Pokud si zbozi nemuzete prohlednout pri prodeji, jako v pripade nakupu po internetu lze zbozi vratit tusim 14dni a penize dostanete zpet. Pomaly zpusob ale urcite se lze timto zpusobem vyvarovat vadnym pixelum tez.
froda (19)|12.5.2006 11:47
Zdrávím, N560ku jsem u nich kupoval a v pohodě. Normálně zabaleno + faktura. Akorát ta folie co k tomu je zdarma je na nic. Za 2 dny byla poškrábaná a musel jsem koupit novou (Brando)
uzivatel_oldd (180)|12.5.2006 12:13
Dneska mi prisel od nich loox c550 nejen, ze meli dobrou cenu(srovnatelnou s AH mobile) tak ti k tomu davaji i jiz zminovanou folii(jeste sem ji nenalepil, takze nemohu mluvit o (ne)kvalite ) nabijeci kabel do auta,lokalizacni CD,2x cd s softwarem a e-knihami. Takze ja sem spokojenej. Jo a pri nakupu nad 3000 je doprava po CR zdarma.
rhinos (113)|25.5.2006 13:06
[QUOTE="Snehulak"]Dneska mi prisel od nich loox c550 nejen, ze meli dobrou cenu(srovnatelnou s AH mobile) tak ti k tomu davaji i jiz zminovanou folii(jeste sem ji nenalepil, takze nemohu mluvit o (ne)kvalite ) nabijeci kabel do auta,lokalizacni CD,2x cd s softwarem a e-knihami. Takze ja sem spokojenej. Jo a pri nakupu nad 3000 je doprava po CR zdarma.[/QUOTE]
a jak ti dlouho trvalo nez od objednavky doslo zbozi?
uzivatel_oldd (180)|25.5.2006 13:17
zalezi v kolik to objednas, ale od objednani rano do 2dnu jako obchodni balik na dobirku.
rhinos (113)|25.5.2006 13:20
ja prave objednaval vcera okolo druhy,v pondeli si psal s panem Brozem ze mi jeden zarezervuje a ve sledovani mam porad ze se jedna o novou objednavku a docela to specha do vikendu bych to potreboval doma:(
uzivatel_oldd (180)|25.5.2006 13:28
[QUOTE="Rhinos"]ja prave objednaval vcera okolo druhy[/QUOTE]
pokud se dobre pamatuji tak dokud se stav nezmeni neco jako "odeslano jako obch. balik" tak to jeste neposlali. zavolej jim to mas na jistotu.