Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nevite jak donutit IE v Qteku 8310 aby stahoval i ostatni soubory

sajtna (2)|10.5.2006 05:59
nevite jak donutit IE v Qteku 8310 aby stahoval i ostatni soubory jako napr. *.exe, *.zip, atd.
Zatim na to pouzivam DmanagerSp
http://www.smartphone.net/software_detail.asp?id=2052&a+...+eid=289&afsrc=1

ale ten je takovy neohrabany.

Diky za za vase nazory.

Lobo_ce4you (514)|10.5.2006 07:48
Musíš to upravit v registrech.
[HKEY_CLASSES_ROOT">
.exe (exefile)
.pdf (pdffile)
.zip (zipfile)
.rar (rarfile)
.jpg (jpgfile)

V těchno klíčích zjistit hodnotu ve values "Default" a pak si najít klíč ve [HKEY_CLASSES_ROOT] s touto hodnotou a přidat tam values "EditFlags"=dword:65536.
Např: klíč v HKEY_CLASSES_ROOT - ".exe" má v Default "exefile". Tak si najdi v HKEY_CLASSES_ROOT klíč "exefile" a tam přidej values dword "EditFlags" s hodotou 65536. Tak to udělej u všech souborů, který chceš stahovat.
Bohumil Stejskal (414)|10.5.2006 09:41
tak to je super tip,díky moc... ;) :yes: upraveno,vyzkoušeno... ještě to otestuju s Wifi acces pointem a velkejma souborama,pokud to bude fungovat,tak nechám Qtek 8310 přes noc stahovat třeba i gigový soubor a nemusím mít zaplý PC :D :yes: ... začínám uvažovat o 2 GB kartě,to už by se fakt hodilo... a ještě tak nějaký DC++ klient pro Qtek a nemá to chybu... :) :yes:
Milan Švec (938)|10.5.2006 20:52
Lobo, pozdrav a poděkování do Slavkova. :yes:
V jednoduchosti je krása. Kdo umí, umí.
Díky tobě mi konečně chodí i to, co mi na Qteku dost chybělo.
Už nechybí. I pro .txt (txtfile) a další známé.
Postup je jasný, stačí ho podle potřeby zopakovat při příštím PIE odmítnutí něco (= nějaký dosud nepoužitý typ souboru) stáhnout.

sajtna (2)|10.5.2006 23:57
Lobo moc ti dekuji.
Funguje to. Super prace :yes:
Lobo_ce4you (514)|11.5.2006 07:11
Děkování nepatří mě, napsal jsem sem jen to co vložil do tohoto vlákna uživatel swenak. Sice jsem nad tím musel delší dobu přemýšlet, protože tam ten popis není moc šikovnej, ale nakonec se povedlo!;)