Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Několik obecných dotazů na QTEK 8310

vpx (529)|9.5.2006 09:09
Ahoj, mám několik obecjných dotazů ke QTEK8310 a zajímaly by mně Vaše názory, popř. odpovědi:

1) ochranna folie na displeji - ta co tam je z obchodu, je to ta sama, jako se prodava separatne na PDA, nebo je to nejak jina ?
2) existuje nejaky program nebo vychytavka, ktera by umela vypnout GSM cast telefonu (napr. na vylete v prirode, kde neni signal, nebo je mizerny)
3) funguje budik pri vypnutem telefonu ?
4) taky se Vam cas od casu (tak 1 za 2 dny) zasekne FizzTraveller (specielne, kdyz se treba v noci snazi stahovat info o pocasi, rano pak ma zvonit budik, tak se nekdy zasekne uplkne natvrdo :( a jeste k tomu strasne vymlati baterku)
5) ztratila se mi zaslepka pro konektor externi anteny. Jde to nejak koupit, nebo je kompatibilni nejaka jina zaslepka pro jiny telefon ?

Predem Vam moc dekuju za odpovedi
sh0tek_ce4you (163)|9.5.2006 10:20
1) ochranna folie na displeji - ja tam nemel zadnou, upravil jsem si ze standartni na PDA
2) existuje nejaky program nebo vychytavka, ktera by umela vypnout GSM cast telefonu - rezim "V letadle", prepina se primo v OS
4) taky se Vam cas od casu (tak 1 za 2 dny) zasekne FizzTraveller - nevim, Fizz Weather jde bez problemu
5) ztratila se mi zaslepka pro konektor externi anteny - DIY