Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Několik obecných dotazů na QTEK 8310

vpx vpx je offline
    Nováček
    Registrace
    Jun 2010

Ahoj, mám několik obecjných dotazů ke QTEK8310 a zajímaly by mně Vaše názory, popř. odpovědi:

1) ochranna folie na displeji - ta co tam je z obchodu, je to ta sama, jako se prodava separatne na PDA, nebo je to nejak jina ?
    2) existuje nejaky program nebo vychytavka, ktera by umela vypnout GSM cast telefonu (napr. na vylete v prirode, kde neni signal, nebo je mizerny)
    3) funguje budik pri vypnutem telefonu ?
    4) taky se Vam cas od casu (tak 1 za 2 dny) zasekne FizzTraveller (specielne, kdyz se treba v noci snazi stahovat info o pocasi, rano pak ma zvonit budik, tak se nekdy zasekne uplkne natvrdo a jeste k tomu strasne vymlati baterku)
    5) ztratila se mi zaslepka pro konektor externi anteny. Jde to nejak koupit, nebo je kompatibilni nejaka jina zaslepka pro jiny telefon ?

Predem Vam moc dekuju za odpovedi
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

1) ochranna folie na displeji - ja tam nemel zadnou, upravil jsem si ze standartni na PDA
    2) existuje nejaky program nebo vychytavka, ktera by umela vypnout GSM cast telefonu - rezim "V letadle", prepina se primo v OS
    4) taky se Vam cas od casu (tak 1 za 2 dny) zasekne FizzTraveller - nevim, Fizz Weather jde bez problemu
    5) ztratila se mi zaslepka pro konektor externi anteny - DIY
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. qtek 8310 a qtek s200
    Od anawarr v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 22-12-2006, 20:33
  2. qtek 8080 (SPV e200) audio conector - je stejny jako u qtek 8310?
    Od michalB_ce4you v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 20-07-2006, 21:08
  3. Několik dotazů ohledně MDA Compact
    Od dannyW v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 15-06-2005, 18:54
  4. Mitac Mio728G - koupil sem ale mam par obecnych dotazu na flash
    Od phaeton_esc v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 04-04-2005, 22:17