Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Přechod z 3760 5550

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Zdravím všechny,

mám 3760 iPaq (jak jsem už několikrát zmiňoval) a včera jsem se definitivně zamiloval do HP5550. Je to láska krátká leč intenzivní a tak se chci všech přítomných zeptat co mě čeká.
    1/První věc vidím konektor k GPS resp. kolíbce je stejný? Když ne existuje redukce? Když ne je někdo tak šikovnej že by to uměl předělat?
    2/ Co software jako Route planer, Pocket Kim, Pocket Informant atp. Jede to spolu?
    3/ Všechno ce mě ani ve snu nenapadlo.

Poraďtze mi proésím v mém rozhodování, protože moje 3760 pomalu umírá a chtělo by to tentokrát lépe rozvážit.

Díky všem Z.
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

1. Myslim, ze konektor je jiny - pokud se nepletu, tak h3700 mela napajeci konektor zvlast, ze? Redukce... nevim, nevidel jsem.
    2. Ano, ano, nevim (ale urcite je kdyztak novejsi verze, ktera funguje).

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

Napajeni s adapterem je mozne jen s redukci (pribalenou) do konektoru pro USB kabel.

Pokud pouzijes USB kabel pro synchro tak to nelze nabijet. Pri vypnutem iPaqu se da nastavit nabijeni pres USB. V kolibce to napaji i synchronizuje. Primo USB synchro kabel s napajenim nemam.

Dej si pozor na starsi verze programu co trochu rejpaj do systemu (např. plug in do today) muzou zborit WM2003 (pomuze jen hard reset, system vubec nenabehne)

Budu mit GPS CF tak ti pak muzu rict, ale HW by mel behat bez problemu.

PocketKim posledni verze beha.

Bluetooth bez problemu, AS 3.7.

WiFi zatim moc nezkouseno, ale prvni zkusebni pripojeni se povedlo.

Mac

Podobná témata

1. SMC2642W Wifi CF Card a iPAQ 3760
    Od PointM v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-09-2004, 22:02
  2. obnoveni zalohy ipaq 3760
    Od vurmik v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 23-07-2004, 10:55
  3. GPRS s iPaq 3760 a Siemens ME45 - nemůžu to rozchodit