Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Přechod z 3760 5550

zsadek (156)|2.10.2003 09:44
Zdravím všechny,

mám 3760 iPaq (jak jsem už několikrát zmiňoval) a včera jsem se definitivně zamiloval do HP5550. Je to láska krátká leč intenzivní a tak se chci všech přítomných zeptat co mě čeká.
1/První věc vidím konektor k GPS resp. kolíbce je stejný? Když ne existuje redukce? Když ne je někdo tak šikovnej že by to uměl předělat?
2/ Co software jako Route planer, Pocket Kim, Pocket Informant atp. Jede to spolu?
3/ Všechno ce mě ani ve snu nenapadlo.

Poraďtze mi proésím v mém rozhodování, protože moje 3760 pomalu umírá a chtělo by to tentokrát lépe rozvážit.

Díky všem Z.
Pavel Koza (4761)|2.10.2003 11:51
1. Myslim, ze konektor je jiny - pokud se nepletu, tak h3700 mela napajeci konektor zvlast, ze? Redukce... nevim, nevidel jsem.
2. Ano, ano, nevim (ale urcite je kdyztak novejsi verze, ktera funguje).
Mac_ce4you (128)|2.10.2003 14:55
Napajeni s adapterem je mozne jen s redukci (pribalenou) do konektoru pro USB kabel.

Pokud pouzijes USB kabel pro synchro tak to nelze nabijet. Pri vypnutem iPaqu se da nastavit nabijeni pres USB. V kolibce to napaji i synchronizuje. Primo USB synchro kabel s napajenim nemam.

Dej si pozor na starsi verze programu co trochu rejpaj do systemu (např. plug in do today) muzou zborit WM2003 (pomuze jen hard reset, system vubec nenabehne)

Budu mit GPS CF tak ti pak muzu rict, ale HW by mel behat bez problemu.

PocketKim posledni verze beha.

Bluetooth bez problemu, AS 3.7.

WiFi zatim moc nezkouseno, ale prvni zkusebni pripojeni se povedlo.

Mac