Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

displej čitlený na slunci

h.marek (2)|7.5.2006 17:40
Dobrý den, mám IPAQ3760, jeho displej je perfektně čitelný i na přímém slunci. Chtěl bych si koupit něco výkonnějšího, ale nevím jestli jsou displeje IPAQu pořád stejně čitelné. Měl jsem v ruce ACER N50 - pěkný obraz, ale na slunci prakticky nečitelný. Můžete mi někdo poradit co koupit? Díky
Surgical (2364)|7.5.2006 18:26
Stare iPaqy mely transreflektivni pasivni LCD displaye, ktere mely mj. tu vyhodu, ze skvele funguji i pri externim osvetleni. Mezi castecne nevyhody patri mensi kontrast, nizsi pozorovaci uhel, "pomalost" prekreslovani atd.
Novejsi/nova zarizeni pouzivaji nyni takrka bez vyjimky TFT aktivni displaye, ktere tuto vyhodu funkcnosti pri externim osvetleni nemaji...
Snad se dockame jinde jiz zminovanych OLED zobrazovacich jednotek :)
h.marek (2)|7.5.2006 19:14
To je divné, v papírech od IPAQu je napsáno, že je displej aktivní TFT 4096 barev. Myslím , že na tom, jsetli je aktivní tak nezáleží. Mám teď telefon Siemens M65 a je taky dobře čitelny na slunci. Předtím jsem měl SE K700i, a ten na tom byl hodně špatně, přitom mají oba aktivní TFT displeje.
Seki_ce4you (63)|12.5.2006 14:58
tak můj HP 4700 na slunci žádná sláva, ale v rámci možností to jde...
qman_ce4you (5)|13.5.2006 08:23
Muj h3970 je taky na slunci dobry. Mel jsem predtim h3130 , byl jen mono a proto na slunci :yes: :yes: :yes: :D . Nevim co jineho nez iPAQ poradit, ostatni znacky , ktere jsem mel moznost vyzkouset na tom moc dobre na slunci nebyly. Snad poradi ostatni ;)